Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: John Carter 2012 [RMVB] [LEKTOR PL]

John Carter 2012 [RMVB] [LEKTOR PL] torrent
Dodał: Anonimowy
09.08.2012 00:35
Kategoria: Inne

Rozmiar: 421.33 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
czas trwania: 2 godz. 12 min.
gatunek: Przygodowy, Sci-Fi
premiera: 9 marca 2012 (Polska) / 8 marca 2012 (świat)


Zwiastun:

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+%28polski%29-26816

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+3-27611

Opis:

Film opowiada historię zmęczonego wojną, byłego kapitana Johna Cartera (Taylor Kitsch), który w niewytłumaczalny sposób zostaje przeniesiony na Marsa. Na tajemniczej i egzotycznej planecie zostaje niechętnie wplątany w konflikt. Po jednej stronie stoi okrutny Marsjanin-barbarzyńca Tars Tarkas (Willem Dafoe), zaś po drugiej zniewalająca księżniczka Dejah Thoris (Lynn Collins). W świecie na krawędzi upadku Carter odzyskuje swoją ludzkość, gdy zdaje sobie sprawę, że ocalenie planety Barsoom (Mars) i jej mieszkańców spoczywa w jego rękach.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-02-25 16:36:19 [Aktualizuj]
Napisano: 09.12.2021 02:35
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse