Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [PS2] Metal Saga [NTSC] [USA]

[PS2] Metal Saga [NTSC] [USA] torrent
Dodał: Anonimowy
07.08.2012 18:30
Kategoria: PS2

Rozmiar: 1.59 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
======================= wersja językowa: angielska

25 kwietnia 2006 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
25 kwietnia 2006 ( premiera w USA NTSC )

Opis:

jRPG

Metal Saga to gra, reprezentująca gatunek cRPG, która została wyprodukowana przez studio Crea-tech, zaś wydana przez korporacje Atlus. Akcja została osadzona w niedalekiej przyszłości. Scenariusz obraca się wokół Noah ? superkomputera stworzonego onegdaj przez rasę ludzką, na potrzeby desperackiego ratowania świata przed zanieczyszczeniem. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem i system zadziałał zupełnie inaczej, aniżeli życzyli sobie tego jego programiści. Wobec tego na Ziemi miało miejsce katastrofalne w skutkach zdarzenie, nazwane Great Destruction. Było mnóstwo ofiar śmiertelnych, a ci, którym udało się przeżyć ? po upływie kilku lat ? stworzyli wsie i miasteczka, żyjąc z dala od technologii, celem ocalenia swojego dziedzictwa. Jednak jeden z myśliwych odważył się stanąć do walki z Noahem i, o dziwo, wygrał. Teraz gracz, jako syn jednego z polujących, stawia czoła ?dzieciom? tej maszyny.

Grę charakteryzuje całkowita nieliniowość. Zależnie od własnych upodobań, poza wykonywaniem zadań związanych z głównym wątkiem fabularnym, możemy również zagrać w jedną z dwunastu zaimplementowanych do programu mini-gier oraz zbierać napotkane na drodze przedmioty. Z ich części powiększymy oddany w nasze ręce arsenał broni, tworząc kolejne narzędzia eksterminacji przeciwników, utworzymy nowe pojazdy, następnie modyfikując je w dowolny sposób (w kwestii broni, pancerza, silnika i wyglądu zewnętrznego). Środkami transportu, a także ? co oczywiste ? pieszo swobodnie przemierzymy krańce ogromnej pustyni, na której została osadzona akcja programu. Wedle zapewnień twórców w wirtualnym świecie omawianej produkcji powinniśmy spędzić około czterdziestu godzin. W tym czasie wykonamy osiemset zadań.

Tryb gry: single player Nośnik: 1 DVD Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB
wymagania wiekowe: 12+


37851e9d4acff031ebafdc635fefb3fb52f385ea7de3ef79=======================
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-02-28 10:01:16 [Aktualizuj]
Napisano: 16.01.2022 22:58
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse