Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Historia Boga: Nie ma innego Boga prócz Boga (Ep02) - The Story of God: No God but God *2005* [TVRip] [XviD] [Lektor PL]

Historia Boga: Nie ma innego Boga prócz Boga (Ep02) - The Story of God: No God but God *2005* [TVRip] [XviD] [Lektor PL] torrent
Dodał: Anonimowy
07.08.2012 09:12
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 450.20 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
The Story of God: No God but God (2005) PL

Epizod 02/03

Trzyodcinkowy film dokumentalny BBC Knowledge. Profesor Robert Winston bada religie, z których każda wierzy w innego boga. Dowie się również, dlaczego ludzie w ogóle zaczęli wierzyć w Boga. W tym celu odwiedza wiele miejsc kultu religijnego na całym świecie.


Dane techniczne:

Plik: 450 MB
Czas filmu: 48 minut
Audio : MP3, 128 kbps, 2 channels, joint-stereo
Video : AVI (XviD ISO MPEG-4), 576 x 432, 1144 kbps, 25 fps
Źródło : BBC Knowledge


Jest to Alien, więc proszę nie wołać o seeda itp.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-08-06 17:09:13 [Aktualizuj]


Napisano: 02.02.2023 16:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse