Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Sims Bustin' Out - PS2 NTSC

The Sims Bustin' Out - PS2 NTSC torrent
Dodał: Anonimowy
05.08.2012 19:50
Kategoria: PS2

Rozmiar: 1.71 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wydawca: EA Games
Developer: Maxis
Gatunek: strategia
wydania: 2003
Ocena: 8,3Łączność: Online (nietestowane)
Dźwięk: Dolby Pro Logic II
Offline tryby: Cooperative
Online tryby: Cooperative
Liczba graczy: 1-2 graczy

Out The Sims Bustin 'sprawia, że dobry, solidny ulepszeń w stosunku do swojego poprzednika (oryginalne SIMS) i stoi na własnych jako wielki wersji The Sims na konsole. The Sims była pierwotnie wielokrotnie nagradzany, najlepiej sprzedającą się grą PC, ale gra się Skocz do konsol w ubiegłym roku. Druga gra z serii na PS2, Xbox i GameCube, The Sims Bustin Out ", w powodzeniem rozwija w poprzedniej grze, nie tylko pozwalając Ci bardziej wysoce dostosowanej komputerową osoba (lub" SIM "), ale także przez pozwoleniem Sims "bust out" z własnych domów i swobodnie odwiedzać swoich sąsiadów. Można po prostu przestać o bliźniego swego domu na wizytę lub poruszać się i wykonywać konkretne cele, które pozwalają odblokować nowe przedmioty, nowe zestawy odzieżowe i inne dodatki, kiedy ich uzupełnienia. Out Bustin 'jest także bardziej kolorowe i bardziej zróżnicowana, a to brzmi dużo lepiej niż w poprzedniej grze The Sims na konsolach. Platforma: Playstation 2 Format:. ISO Region: NTSC / U Rip lub obrazu: Full DVD ESR zweryfikowane. unrar 10 plików patch. plików ISO z ESR DiscPatcher Burn z ImageBurn na DVD używać w starszych systemach PS2, która McBoot zainstalowany (Nie wiem co to jest? Następnie zrobić kilka badań, aby dowiedzieć się)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-09-24 10:40:01 [Aktualizuj]
Napisano: 25.06.2021 15:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse