Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Pac-Man World Rally [Multi5] [PAL]

Pac-Man World Rally [Multi5] [PAL] torrent
Dodał: Anonimowy
02.08.2012 13:28
Kategoria: PS2

Rozmiar: 220.00 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Pac-Man World Rally

producent: Namco
wydawca: Namco
kategoria: wyścigi / zręcznościowe

Data Premiery:
Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 22 sierpnia 2006

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB.

Opis gry:

Pac-Man World Rally to kolejna gra z sympatycznym, żółtym zjadaczem kulek w roli głównej, tym razem nastawiona wyłącznie na zręcznościowe wyścigi (rozpoznamy tutaj sporo elementów znanych chociażby z serii Mario Kart). W programie wcielamy się w jedną z dostępnych postaci (klasyczni bohaterowie z gier Pac-Man, chociaż nie tylko) i bierzemy udział w zaciętych, dynamicznych zmaganiach niewielkich gokartów.

Liczba dostępnych tras zamyka się w piętnastu (rywalizujemy m.in. na arenie stylizowanej na nawiedzony zamek z cmentarzem w środku, czy w jaskini wypełnionej lawą). Poszczególne odcinki są bardzo zróżnicowane (rozmaicie wyprofilowane zakręty, licznie ustawione skocznie, różnice w długości przejazdu, itp.), nie brakuje również pomocnych skrótów.

Podczas przejazdu zbieramy żółte kulki, co jest w końcu typowe dla produkcji z Pac-Man w tytule. Gdy uda nam się przechwycić odpowiednią ich ilość, to prowadzony gokart zamieni się w Super Pac-Mobile. Pozostali uczestnicy wyścigu staną się wówczas charakterystycznymi, niebieskimi duchami, a jeśli gracz w nich wjedzie, to na krótką chwilę zostaną wykluczeni z wirtualnej rywalizacji. Oprócz tej możliwości, staramy się również zbierać rozmaite bronie (np. bałwan śnieżny pokrywający dany odcinek lodem) czy power-upy porozrzucane na trasie (m.in. dają superprzyspieszenie).

Oprawa graficzna Pac-Man World Rally utrzymana jest w dość charakterystycznym, kreskówkowym stylu, zbliżonym w pewnym stopniu do tego, co mogliśmy obserwować w Pac-Man World 3. Twórcy gry postarali się o zaimplementowanie ładnych modeli pojazdów, a także płynną animację. Nie zapomniano także o zapewnieniu wszystkim grającym odpowiedniego poczucia prędkości czy przyjemnej dla ucha ścieżce dźwiękowej.

Screeny:
http://www.namco.com/games/pacmanworldrally/
http://gry.o2.pl/zapowiedzi/?co=pokaz&id=520
http://www.ferrago.com/story/7720
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-06-23 16:34:37 [Aktualizuj]


Napisano: 05.02.2023 21:27
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse