Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: King of Fighter III [ENG][.apk][ANDROID]

King of Fighter III [ENG][.apk][ANDROID] torrent
Dodał: Anonimowy
31.07.2012 20:07
Kategoria: Java

Rozmiar: 6.62 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
King of Fighter III (Deluxe)

ZAKTUALIZOWANO: 25 lipiec 2012
AKTUALNA WERSJA: 1.0
WYMAGANIA: ANDROID
KATEGORIA: ZRĘCZNOŚCIOWE
JĘZYK: ENGLISH

Opis
Król Fighter III (Deluxe), wszystkie poziomy odblokować promocjach 99 klejnotów, wystarczy wymienić wszystko, co chcesz w tej grze!
Jesteś najważniejszy bohater, tym razem nie jesteś sam, musisz piękną towarzyszkę, które pomogą Ci oprzeć się siłom zła razem.
-Długi czas cieszyć się wspaniałe wakacje, ale zakłóca spokój niespodziewanych aresztowań i crack. Policja została przeznaczona że poszukiwany mężczyzna i Long, który został zaatakowany i śpiączki po karnym aresztowania obrotu. Kiedy się obudzisz, zauważysz, że twoje ciało było pełne energii, to energia bez świadomej kontroli siły wypuszczać, włóż koszulę i parę piękna "szminka" i serca zaczynają walczyć ze śmiercią.
To nowa fala łatwiej, wielkie bitwy z wiatrem i dodawać różne gra-play BOSS nowy, pełen ambicji. Różnorodność oszałamiający różnych umiejętności i poziomu i otwartym. Zdecydowanie jest to ekscytująca gra ze świeżych jednostek.
King of Fighter III prowadzenia walki gra sztuki, to-Long, który został zaatakowany i śpiączki po karnym aresztowania obrotu.
Cechy:
* Precyzyjne sterowanie! Kilka strategii na rzecz zwalczania
* Naucz się ruchów "Tryb uczenia"
* Różne aktualizacje do poziomu areny i państwo już wkrótce!
* Gładkie ciosów i kopnięć!
* Wspiera podwójny system ról, przełącznik poziomu, ukryte w różnych poziomach wyzwanie i wiele innych nowych elementów.

Instalacja:
1) Skopiuj Plik Apk do Telefonu/Tabletu - Karty Pamięci SD.
2) Przejrzyj SD Za Pośrednictwem Telefonu/Tabletu Korzystając z Eksploratora Plików.
3) Zainstaluj.
4) Uruchom Go i Pozwól Mu Pobrać Niezbędne Pliki Przez Internet (Wi-Fi lub Pakiet Danych).
5) Play !!!

!!! UWAGA - W TORRENCIE WŁĄCZONA OPCJA - INITIAL SEEDING / NIE SEEEDUJESZ NIE POBIERASZ !!!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-02-26 13:43:53 [Aktualizuj]
Napisano: 27.02.2021 20:19
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse