Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: THE ETHERLORDS 2 [PL]

THE ETHERLORDS 2 [PL] torrent
Dodał: Battlefield
19.05.2012 18:37
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 0.98 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Opis: Etherlords II: Second Age - Pełna Polska wersja,
kategoria: strategiczne
producent: Nival
wydawca: JoWooD Entertainment AG
dystrybutor PL: CD Projekt
wymagania wiekowe: 16+
nośnik: 2 CD
Gra działa z obrazem płyty CD.
Format: ISO
Rozmiar: 0,98 GB

wymagania sprzętowe: Pentium III 450MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D

Etherlords to połączenie elementów strategii oraz cRPG, w której przenosimy się do fantastycznego świata Etheru, zostając przywódcą jednej z czterech walczacych ze soba ras.

Druga część interesującej strategii turowej z elementami cRPG ? Etherlords, bazującej na takiej sławnej grze jak Heroes of Might & Magic. Akcja gry ponownie przenosi nas do świata fantasy, gdzie do walki stają cztery odmienne nacje. Rozgrywka nie zmieniła się znacząco w stosunku do pierwszej części, tzn. nadal jest to połączenie eksploracji, podbijania nowych terytoriów, pozyskiwania surowców, walki oraz oczywiście podążania fabułą przewodnią. Starcia armii również toczą się na trójwymiarowych arenach, gdzie gracz może podejmować taktyczne decyzje o tym jaką kombinacją czarów zaatakować przeciwnika czy jakiego potwora wysłać do boju.

Jak zapewniają twórcy, teraz wszystko to co mogliśmy zobaczyć w części pierwszej gry zostało bardziej rozbudowane i wzbogacone. W sumie Etherlords II oferuje nam pięć nowych kampanii, 16 nowych kreatur, ponad 30 nowych zaklęć magicznych oraz wzbogacony proces rozwoju bohaterów. Ponadto udoskonalony, trójwymiarowy silnik graficzny, uproszczony i bardziej intuicyjny interfejs, drobiazgowy tutorial, edytor map i czarów, a na koniec bardziej rozbudowane opcje dla rozgrywki wieloosobowej (do 16 osób równocześnie).

Instalacja :

Montujemy obraz ( np. w Alkocholu, Daemon Tools lub Ultra ISO )
Instalujemy
Gramy!
Uwaga! Gra nie potrzebuje cracka
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-19 11:43:51 [Aktualizuj]
Tagi upload_by_battlefield
PinGwiinek
PinGwiinek
Napisano: 2013-01-03 16:56
 
Moja ulubiona gra za czasów dziecka
arab222
arab222
Napisano: 2016-12-11 11:03
 
nikt nie seduje :(
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse