Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: AutoCad (2008) [PL]

AutoCad (2008) [PL] torrent
Dodał:
08.05.2012 12:13
Kategoria: Projektowanie

Rozmiar: 1.15 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Program to projektowania wektorowego. Wersja PL

Opis
~~~~~~~~~~~~
Program AutoCAD umożliwia projektowanie, wizualizację i tworzenie dokumentacji zamysłu projektanta, w przejrzysty i wydajny sposób. Od projektowania koncepcyjnego do tworzenia szkiców i rysunków, program AutoCAD 2008 jak żaden inny ułatwia opracowywanie i rozwijanie twórczych pomysłów. Można tworzyć, edytować i opracowywać alternatywne rozwiązania za pomocą realistycznych brył i powierzchni w uaktualnionym środowisku projektowym. Zaawansowane narzędzia do szkicowania, cieniowania i renderowania, takie jak animacje, ułatwiają przekazywanie koncepcji projektowych innym osobom. Nowe funkcje przekrojów i wzorów płaskich ułatwiają tworzenie dokumentacji na podstawie istniejącego projektu. Jeśli tworzysz lub opracowujesz projekty albo zarządzasz nimi lub przekazujesz je innym osobom, program AutoCAD udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym praca będzie mogła być wykonana sprawnie, oszczędnie i w terminie.

Wymagania sprzętowe:
~~~~~~~~~~~~
- procesor Intel Pentium IV (zalecany)
- system operacyjny Microsoft Windows XP Professional lub Home Edition (z dodatkiem SP1 lub SP2), Windows XP Tablet PC Edition (z dodatkiem SP2) albo Windows 2000 (z dodatkiem SP3 lub SP4)
- 512 MB pamięci operacyjnej
- 750 MB wolnego miejsca na dysku twardym wymagane do zainstalowania programu
- karta graficzna VGA obsługująca rozdzielczość 1024x768 w trybie 64 tysięcy kolorów (True Color)
- przeglądarka Microsoft Internet Explorer 6.0 (z dodatkiem SP1 lub nowszym)

Instalacja
~~~~~~~~~~~~~
Wypakuj, zamontuj (np. programem Alcohol 120%) lub wypal na płycie i zainstaluj.


CD1 = 625 MB
CD2 = 547 MB
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-27 16:32:32 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

varak
varak
Napisano: 2012-05-08 14:50
 
Program działa na 100%
mar_nawr
mar_nawr
Napisano: 2020-11-20 15:13
 
można seeda

jak ktoś może to niech poseduje potrzebuję ten program
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse