Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Goon *2011* [BRRIP.XviD] [Lektor PL-IVO]

Goon *2011* [BRRIP.XviD] [Lektor PL-IVO] torrent
Dodał: Speeder13
14.03.2012 21:50
Kategoria: Komedie

Rozmiar: 932.31 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik

gatunek: Komedia, Sportowy
premiera: 10 września 2011 (świat)
produkcja: Kanada, USA
reżyseria: Michael Dowse
scenariusz: Jay Baruchel, Evan GoldbergGlatt zawsze miał wybuchowy charakter i lubił się bić. Za namową swojego przyjaciela, fanatyka hokeju, trafia do jednej z drużyn, Hailfax Highlanders. Jego głównym zadaniem nie jest jednak zdobywanie dużej liczby bramek, ani nawet podawanie krążka do pozostałych graczy. Zajmuje się on korzystaniem z brutalnych rozwiązań siłowych i nokautowaniem osób z drugiego zespołu – określenie takiej roli w drużynie to tytułowe goon.Seann William Scott ... Doug Glatt
Jay Baruchel ... Ryan
Alison Pill ... Eva
Liev Schreiber ... Ross Rhea
Eugene Levy ...Dr. Glatt
Marc-André Grondin ...Xavier LaflammePlik : 932 MB (932 MB), czas 1:31:40, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 53 %, VirtualDubMod 1.5.10.2 (build 2540/release), ,
Video : 890 MB, 1357 Kbps, 23.974 fps, rozdz. 720*400 (16:9), DX50 = DivXNetworks Divx v5, Obsługiwane
Audio : 41 MB, 64 Kbps, 24000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = MPEG Layer-3, CBR, , Obsługiwane


******************** N O T A ********************


Jeśli nie jesteś zwolennikiem filmów z Lektorem IVO zignoruj film i obejmij go brakiem zainteresowania, nie wstawiaj złych opinii w komentarzach wyrażając swoje niezadowolenie. W komentarzach wpisuj ocenę fabuły lub jakości filmu, nikogo nie interesuje opinia na temat lektora wiedząc że jest to podstawiony syntezator mowy ,jest wiele ludzi którym taki lektor pasuje wynika to z ilości pobranego pliku z filmem . Z góry dziękuję za zrozumienie.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-04 18:15:42 [Aktualizuj]
Napisano: 26.10.2021 23:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse