Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Depth Hunter (2012) [ENG] [TiNYiSO] [.bin]

Depth Hunter (2012) [ENG] [TiNYiSO] [.bin] torrent
Dodał: aladyn1234
27.02.2012 16:59
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 687.30 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Producent: Biart producent
Wydawca: Biart
Gatunek: symulatory
01 lutego 2012 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
01 lutego 2012 ( premiera w USA )
Wymagania wiekowe: 12+W Depth Hunter gracz wciela się w płetwonurka, który przemierza dno oceanu w poszukiwaniu zatopionych wraków, rzadkich gatunków ryb i wielu innych podwodnych skarbów. Większość gry upływa na spokojnym zwiedzaniu morskiego świata i podziwianiu podwodnych krajobrazów, jednak nie zabrakło również odrobiny akcji. Przygodę czasami mogą utrudnić ataki krwiożerczych rekinów.
Depth Hunter to gra skierowana do bardzo wąskiego grona odbiorców. Nie dość, że zalicza się do gatunku symulatorów, którymi zwykle interesują się tylko zagorzali fani, to jeszcze dotyczy tak słabo rozpowszechnionej dziedziny, jaką jest nurkowanie. Choć z drugiej strony może zainteresować osoby, które z różnych przyczyn nie mogą na własnej skórze doświadczyć prawdziwej podmorskiej przygody.
Dla wirtualnych płetwonurków twórcy przygotowali w sumie 40 zróżnicowanych zadań. Wśród nich znalazło się na przykład schwytanie lub sfotografowanie określonych gatunków ryb, skorupiaków czy innych morskich stworzeń. Zwolennicy mniej monotonnych zajęć mogą wybrać się na podwodne polowanie z użyciem harpuna. Muszą jednak zachować ostrożność, bowiem w morskich głębinach można natknąć się na drapieżniki, które chętnie przekąszą samotnego nurka.
Oczywiście nie mogło zabraknąć także tego, co chyba każdy miłośnik podwodnych przygód lubi najbardziej, czyli poszukiwania zatopionych wraków i ukrytych w nich skarbów. Jeśli jednak ktoś nie ma ochoty na wykonywanie jakichkolwiek zadań, może włączyć tryb swobodny i bez żadnych ograniczeń zająć się zwiedzaniem morskiego świata.
Wszystkie misje umiejscowione zostały w szczegółowo wykonanych obszarach. Już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy włożyli dużo pracy w realistyczne odzwierciedlenie dna morskiego. W czasie podwodnych wypraw można więc napotkać autentyczne gatunki roślin, koralowców i ryb. Na szczególną uwagę zasługuje także system oświetlenia, który doskonale prezentuje promienie słoneczne przebijające się przez morskie odmęty.Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepszy), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/71. Zamontuj obraz gry wirtualnie , albo nagraj na płyte
2. Zainstaluj gre
3. Skopiuj cracka z obrazu do katalogu z grą
4. Graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-09-24 20:56:41 [Aktualizuj]
stasak
stasak
Napisano: 2012-03-06 12:17
 
nic nima
bially1984
bially1984
Napisano: 2012-04-03 18:18
 
wszystko dziala! zamontuj obraz, skopiuj pliki z folderu update do folderu z gra, pozniej skopiuj cracka i graj!
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse