Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wakacje *1976* [DVBRip][RMVB][PL]

Wakacje *1976* [DVBRip][RMVB][PL] torrent
Dodał: Bohomazy
25.02.2012 23:12
Kategoria: Przygodowe

Rozmiar: 772.53 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje ogólne:


Rok produkcji: 1976
Premiera: 1977. 07. 22
Dane techniczne: Barwny.
Plenery: Warszawa (Łazienki), Mazury
Reżyseria: Anette Olsen
Scenariusz: Krzysztof Gradowski
Muzyka: Jan Barnaba
Czas trwania: 53 minuty

Opis filmu:Czterech przyjaciół: Andrzejek - intelektualista, Zdzisław - sportowiec, Wojtek - podrywacz i Edzio - talent organizacyjny, wyrusza na wyprawę wakacyjna na Mazury. Tam otrzymuja jacht, lecz żaden z nich nie umie żeglować. Przez przypadkowe, prawidłowe pchnięcie steru wygrywaja regaty. Na jachcie pojawia się dziwny człowiek w białym ubraniu, który na oczach chłopców odkrywa schowek, a w nim stara niemiecka mapę okolic... co dalej zobaczcie sami.Obsada :Jacek Otffinowski (Andrzej Bielawski "Kropa"),
Michał Juszczakiewicz (Zdzisiek Rudawski),
Jacek Kęcik (Edek Kucykiewicz "Kucyk"),
Mariusz Pujszo (Wojtek Bień),
Henryk Talar (Andrzej Balbiński, kapitan MO),
Barbara Karczewska (Lucyna PawłowskaInformacje techniczne:Video : 527 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 576*432 (4:3), RV40 = RealVideo 9,
Audio : 64 Kbps, 44100 Hz, 2 kanał(y), 0x0 = RealAudio 8,cook-24,
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-02-21 10:43:13 [Aktualizuj]
Napisano: 14.04.2021 06:03
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse