Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Thrive - What On Earth Will It Take? [DVDRip.XviD-eNHa]

Thrive - What On Earth Will It Take? [DVDRip.XviD-eNHa] torrent
Dodał: celestin
22.12.2011 16:22
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 1.45 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
produkcja: USA
gatunek: Dokumentalny
reżyseria: Steve Gagné, Kimberly Carter Gamble
scenariusz: Mary Earle Chase, Foster Gamble, Kimberly Carter Gamble, Neal Rogin
premiera: 11.11.2011

THRIVE to niekonwencjonalny film dokumentalny, który podążając za działaniem współczesnego systemu monetarnego, opowiada o tym, co naprawdę dzieje w naszym świecie - ukazuje globalną konsolidację władzy w niemal każdym aspekcie naszego życia. Zestawiając przełomowe odkrycia w nauce, szerzącą się świadomość i aktywizm, THRIVE oferuje rozwiązania umożliwiające nam bezprecedensowe i odważne strategie regeneracji naszego życia i polepszenie naszej przyszłości.

W filmie wypowiadają się:
Duane Elgin, Nassim Haramein, Steven Greer, Jack Kasher, Daniel Sheehan, Adam Trombly, Brian O’Leary, Vandana Shiva, John Gatto, John Robbins, Deepak Chopra, David Icke, Catherine Austin Fitts, G. Edward Griffin, Bill Still, John Perkins, Paul Hawken, Aqeela Sherrills, Evon Peter, Angel Kyodo Williams, Elisabet Sahtouris, Amy Goodman, Barbara Marx Hubbard.


strona filmu i ruchu THRIVE:
http://thrivemovement.com


Dane techniczne:

Plik: 1.44 GB (1,554,185,456 bytes) czas: 2:12:03
Video: XviD ISO MPEG-4, 1435kbps, 720x480, 25fps
Audio: MPEG-1 Layer 3, 44100Hz, 128 kb/s, Joint Stereo
Napisy: BRAK
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-03-25 17:56:14 [Aktualizuj]
Napisano: 06.03.2021 23:34
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse