Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Egzekucje - Executions 1995 [DVDRip] [DivX] [ENG][slawek6527]

Egzekucje - Executions 1995 [DVDRip] [DivX] [ENG][slawek6527] torrent
Dodał: ela1966
18.11.2011 23:18
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 702.68 MB
Seed'ów: 45
Leecher'ów: 58
Pobrań: 256

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

producent: Wielka Brytania
rodzaj: Dokumentalny , Shockumentary
reżyseria: David Herman, David Monaghan
fabula: David Herman, David Monaghan

OPIS

Jest to film naprawde dla ludzi o mocnych nerwach sa sceny drastyczne posiadam wiecej takiech filmow piszcie w komentarzach czy chcecie takie filmy ogladac

Egzekucje' to niespełna godzinny film dokumentalny przedstawiający różne metody wykonywania kary śmierci w XX wieku, w różnych rejonach świata. Widz obejrzy między innymi rozstrzeliwanie, zagazowywanie, dekapitację i publiczne egzekucje w Chinach. Odwiedzi także amerykańskie stany w których wykonuje się karę śmierci, nazistowskie Niemcy, Irak za czasów Saddama Husajna, byłą Jugosławię i inne miejsca.

DANE

Length: 00:57:54 Video Frame: 656 x 496 Frame Rate: 25fps Audio Bit Rate: 160kbps Channels: 2 (stereo) Language: English Size: 702MB
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-11-20 12:04:22 [Aktualizuj]
mexikanos11
mexikanos11
Napisano: 2012-03-12 11:49
 
mi sie bardzo podobalo prosze o wiecej przyjacielu;-)))
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse