Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Take On Helicopters *2011* [ENG] [2xDVD9] [RELOADED] [.iso]

Take On Helicopters *2011* [ENG] [2xDVD9] [RELOADED] [.iso] torrent
Dodał: strus
02.11.2011 07:32
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 13.63 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 4

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
symulatory (helikoptery)
27 października 2011 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
27 października 2011 ( data premiery w USA )
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

info: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16837

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Take On Helicopters to symulator helikoptera połączony z elementami gry ekonomicznej. Tytuł pozwala nam wykonywać zadania związane z transportem dóbr i osób jak również misje ratunkowe, policyjne czy ostatecznie wojskowe. Za Take On Helicopters odpowiada studio Bohemia Interactive, twórcy takich marek jak Operation Flashpoint czy ArmA.

Take On Helicopters to gra, w której kierujemy firmą zajmującą się transportem śmigłowcami. Połączono tu elementy strategii ekonomicznej z realistyczną symulacją lotu. Jest to produkcja czeskiego studia Bohemia Interactive, znanego z Operation Flashpoint: Cold War Crisis oraz serii ArmA.

W grze wcielamy się w synów Harry’ego Larkina i naszym zadaniem jest uratowanie założonej przez niego firmy przed bankructwem. Podniebną przygodę zaczynamy w mieście Seattle, ale w późniejszych misjach odwiedzimy również inne lokacje w Północnej Ameryce i Południowej Azji. Take On Helicopters oferuje rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza, której struktura jest w znacznym stopniu otwarta. Tylko od nas zależy, jakich zadań się podejmiemy. Tryb solo pełen jest ciekawych i dynamicznych misji, a dodatkowego smaczku dodaje ekonomiczna otoczka związana z zarządzaniem firmą i konkurowaniem z rywalizującymi przedsiębiorstwami. Konieczne jest m.in. dbanie o budżet, naprawienie uszkodzeń, a nawet regularne kupowanie paliwa. Gra oferuje również rozgrywki wieloosobowe oraz rozbudowany edytor poziomów.

Take On Helicopters to pełnokrwisty symulator. Twórcy zadbali o maksymalnie realistyczną fizykę lotu i jednocześnie starannie odtworzyli wszystkie pokładowe wskaźniki oraz systemy sterowania. Dodatkową atrakcją są efekty pogodowe istotnie wpływające na przebieg podniebnych podróży. Jednocześnie jednak nie jest to produkcja tylko dla największych fanatyków gatunku. Autorzy zadbali o przygotowanie rozbudowanych samouczków, które nawet kompletnym żółtodziobom szybko umożliwią opanowanie podstaw interfejsu.

Gra zbudowana została na tym samym silniku co ArmA III, dzięki czemu udało się uzyskać niespotykaną do tej pory w symulacjach jakość grafiki. Teren, nad którym latamy, gęsto zapełniony jest szczegółowymi obiektami, a modele helikopterów odtworzono z zachowaniem najmniejszych detali.

2. Burn or mount the image.
3. Install the game.
4. When asked for a serial use:
19JW-36WG2-33333-44C34-55555
5. Copy over the cracked contract from the Crack directory on the disc
to your installation directory.
6. Play the game.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(1) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-10 03:00:21 [Aktualizuj]
lonelybreak
lonelybreak
Napisano: 2011-12-25 15:27
 
Gra bardzo fajnie zrobiona zwlaszcza dla milosnikow tego gatunku, grafika bardzo dobrze odwzorowana choc oczywiscie mozna sie uczepic szczegolow chociaz Seattle wyglada fajnie. Jesli chodzi o model lotu, to zalezy w jakim trybie ktos ma zamiar grac, jednak na hard czyli prof niestety bez joystica sie nie obejdzie :)

Dla mnie bomba.
brylo26
brylo26
Napisano: 2012-01-03 19:04
 
zGADZAM SIĘ GRA WYSMIENITA LECZ BRAK SPOLSZCZENIA ;-(((((
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse