Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: W pogoni za karpiem z Pawłem Szewcem cz.1 [DVDrip.DivX] [Lektor PL]

W pogoni za karpiem z Pawłem Szewcem cz.1 [DVDrip.DivX] [Lektor PL] torrent
Dodał: strus
25.10.2011 20:51
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 2.49 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
W pogoni za karpiem z Pawłem Szewcem
„Łowienie karpi dla karpiarza jest wspaniałą pasją. Potrzeba ciągłego rozwijania się w kierunku karpiowania popycha nas do ciągłego doskonalenia naszych zestawów oraz technik połowu. Niezwykle istotna jest zarówno strategia nęcenia jak i odpowiedni wybór karpiowej miejscówki. Te wszystkie jakże ważne detale mają istotny wpływ na przebieg całej zasiadki i często przekładają się na wyniki połowów. Aby ułatwić Wam tą wspaniałą pasję karpiowania, przedstawiamy zupełnie nową serię filmów karpiowych, jakich dotąd nie było. Serdecznie zapraszamy Was do przeżywania naszych zasiadek razem z nami. Zagościcie z nami nad przeróżnymi łowiskami w Polsce, ale i również za granicą. Dotrzecie z nami w miejsca, o których Wam się nawet nie śniło w najgorszych koszmarach. Będziemy poświęcać się z bólem w ekstremalnych warunkach dla pasji karpiowania. Czasem jednak będziemy oddawać się pasji w przepięknej scenerii i zupełnej sielance. W każdym razie nie zabraknie adrenaliny. Zobaczycie także różne miejsca i poświęcone im techniki połowu. Będziemy szczegółowo przyglądać się wszelkim drobnym detalom, jakim są zestawy karpiowe i ich konstrukcje. Zobaczymy masę przeróżnych węzłów i poznamy ich wytrzymałości na zerwanie. Poczujemy gorzki smak porażki, ale także słodką radość zwycięstwa. A co w tym wszystkim najważniejsze będziemy czekać na upragnione branie, ekstremalnie pobudzający hol, radość z każdej złowionej ryby i wreszcie przeżyjemy to, co karpiarze lubią najbardziej, czyli wypuścimy złowioną zdobycz.”
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-05-03 12:55:13 [Aktualizuj]
Napisano: 07.03.2021 00:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse