Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Na karpie z Przemkiem Mroczkiem cz.7 [DVDrip.DivX] [Lektor PL]

Na karpie z Przemkiem Mroczkiem cz.7 [DVDrip.DivX] [Lektor PL] torrent
Dodał: strus
25.10.2011 20:48
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 1.36 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Łowienie z wywózki w trudnych technicznie łowiskach to temat przewodni najnowszej, siódmej już części najpopularniejszego polskiego cyklu karpiowych DVD Na karpie. Ekipa filmowa AM pro odwiedziła tym razem łowisko Piaseczno – wspaniałą, malowniczo położoną wodę z wyjątkowo walecznymi karpiami. W roli głównej Przemek Mroczek, któremu partneruje Arek Zaremba. Na ekranie zobaczymy również mocny zespół firmy Traper: Jarosława Smorczewskiego, Marka Machałę i Roberta Gałacha.

Obok różnych technik wywózki i wszystkiego, co z nią związane z Na karpie cz. 7 dowiemy się również min. jak zorganizować swoje stanowisko na pomoście, a także, w jaki sposób zrobić dobre kulki w warunkach polowych, bezpośrednio na łowisku. Poznamy też tajniki trudnej sztuki prawidłowego dokumentowania naszych zasiadek przy pomocy aparatu fotograficznego. Tradycyjnie w filmie nie mogło oczywiście zabraknąć wielu emocjonujących holi wspaniałych ryb.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-04-15 11:07:08 [Aktualizuj]
Napisano: 02.03.2021 06:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse