Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Na Karpiowym Szlaku z Przemysławem Mroczkiem cz.1, 2, 3 *2007* [PL] [DVDRip]

Na Karpiowym Szlaku z Przemysławem Mroczkiem cz.1, 2, 3 *2007* [PL] [DVDRip] torrent
Dodał: strus
25.10.2011 20:44
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 3.34 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Przedstawiamy pierwsza czesc serii filmow "Na karpiowym szlaku z Przemyslawem Mroczkiem", prezentujacych najciekawsze lowiska karpiowe w Polsce. Zdjecia do pierwszego filmu byly krecone nad "Wedkarskim Rodeo", lowisku polozonym w Dobczynie, w Wielkopolsce.
Oprocz prezentacji wody, w filmie pokazujemy jak sondowac lowisko i stawiac markery. Polecamy, jakiego sprzetu uzyc do dalekich rzutow, objasniamy uzycie przyponow strzalowych, pokazujemy tez konstrukcje przyponu do dalekich rzutow.
Gospodarzem filmu jest Przemyslaw Mroczek, redaktor naczelny czasopisma "Karp Max", staly wspolpracownik "Wiadomosci Wedkarskich", autor niezwykle popularnej ksišzki "Karp". Swoja wiedza, a takze humorem wspomaga go Ryszard Jarmulowicz, tester Anacondy, wedkarz od lat znany w srodowisku karpiowym. Ekipe uzupelniaja poznanscy karpiarze:
-- Andrzej Pietras,
-- Ryszard Kaczmarek,
-- Tomasz Jarmulowicz,
-- Karol Trelka,
-- Jaroslaw Ciszewski.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-11-23 18:35:50 [Aktualizuj]
Napisano: 07.03.2021 00:14
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse