Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dropshot - czyli zabójczy spinning dla leniwych cz.1-3 [TVRip.XviD] [PL]

Dropshot - czyli zabójczy spinning dla leniwych cz.1-3 [TVRip.XviD] [PL] torrent
Dodał: strus
25.10.2011 20:41
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 257.68 MB
Seed'ów: 505
Leecher'ów: 338
Pobrań: 997

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wędkarstwo spinningowe przeżywa prawdziwy rozwój i rozkwit. Poszukuje się nowych, skutecznych przynęt, oraz udoskonala się finezyjne metody połowu. Łowiska wędkarskie nawet pełne ryb, będą sprawiać wrażenie martwych, kiedy będziemy łowić na opatrzone szczupakowe błystki, czy mało atrakcyjne przynęty okoniowe. Tym razem, prezentujemy Państwu w trzech częściach nową spinningową metodę połowu ryb drapieżnych, ale nie tylko, metodę dla leniwych wędkarzy. Tą metodą będziemy mogli też łowić ryby spokojnego żeru. Tajemnica tkwi w sprzęcie, w budowie zestawu, w odpowiedniej przynęcie i w precyzyjnym podaniu naszej gumki upatrzonej rybce. Część pierwsza filmu wyjaśnia ogólne zasady łowienia metodą dropshot,a nastepne zadradzają kolejne tajniki tej metody.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-10-25 20:41:01 [Aktualizuj]
Napisano: 25.02.2021 05:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse