Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Feeder bez tajemnic - Wędkarstwo Moje Hobby [DVDrip.DivX] [Lektor PL]

Feeder bez tajemnic - Wędkarstwo Moje Hobby [DVDrip.DivX] [Lektor PL] torrent
Dodał: strus
25.10.2011 20:39
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 1.67 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Film ten pokazuje jedną z piękniejszych, a na pewno skuteczniejszych odmian wędkarstwa rzecznego. Jesteśmy przekonani, że po jego obejrzeniu także Was oczaruje magia szczytówki drgającej na tle nieba o świcie lub ciemniejącej pomału wody...

Przekonacie się dziś razem z nami, ile skarbów może skrywać niepozorna, wijąca się między lasami rzeka. Nad taką właśnie wodę wybrała się ekipa filmowa WMH w osobach Kamila Walickiego i Pawła Mireckiego. Na tej wyprawie ich główną „bronią” stał się feeder i właśnie na jego wykorzystaniu w rzecznych warunkach skupia się akcja filmu. A toczy się ona niespiesznie, jak nurt rzeki w której łowili nasi wędkarze.
Stopniowo, po kolei, poznajemy zasady doboru, montażu oraz wykorzystania sprzętu i zestawów do łowienia feederem. Dowiadujemy się, na jakie przynęty łowić i co mają ze sobą wspólnego upolowany w trzcinach ślimak z pożyczoną od przygodnie spotkanego wędkarza krewetką... Mamy też okazję zobaczyć, jak wygląda przygotowanie mieszanki zanętowej w wykonaniu Kamila, co jest jednym z najważniejszych elementów feederowej układanki. Nie zabrakło również animacji, dzięki którym dowiemy się, jak poprawnie wykonać niezbędne węzły. Wszystko oczywiście jest ilustrowane holami ładnych leszczy i linów, do których szybko zdecydował się dołączyć ich kolega... węgorz.
Górny bieg tej samej rzeki to zupełnie inne łowisko. Tam prym wiodły okazałe klenie, które nasi bohaterowie kusili tym razem spinningami. Był to jednak tylko krótki przerywnik, odprężenie między dwoma gruntowymi zasiadkami.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-02 21:20:01 [Aktualizuj]
Napisano: 07.03.2021 01:58
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse