Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: uniblue 8.0.4.iso PL

uniblue 8.0.4.iso PL torrent
Dodał: malami79
27.09.2011 14:25
Kategoria: Dystrybucje

Rozmiar: 7.88 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Witam
Wstawiam 6 wersji Ubontu w ver. 8.0.4 PL
Są to wersje live jak i do instalacji, dzięki czemu można przetestować je, przed instalacją na PC
Po uruchomieniu boot live SD należy wybrać F2 by dokonać zmian w wersji językowej a następnie wybrać pozostałe opcje do instalacji lub uruchomienia

Miłego zasysania

PS. seeda daję do pierwszych 10 ze względu na to że po zassaniu w 100% każdy się odcina od seeda więc proszę bez żadnych zbędnych słów typu " WSTAWIASZ TO SEEDUJ"

POZDRAWIAM
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-14 11:01:35 [Aktualizuj]
malami79
malami79
Napisano: 2011-09-27 16:49
 
przerwa w seed do 23:00
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse