Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Superfrog *1994* [DosBox] [PC] [ENG]

Superfrog *1994* [DosBox] [PC] [ENG] torrent
Dodał: strus
30.08.2011 19:12
Kategoria: Stare gry/ROMS

Rozmiar: 7.31 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Superfrog

Gatunek: zręcznościówki, platformówki, stare gry
Data premiery: 09 stycznia 1994
Wersja językowa: angielska
Platforma: PC
OS: Dos, Windows 3.11/95/98/2000/XP/Vista/7
Tryb gry: single
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
Emulator potrzebny do uruchomienia gry: DosBox
Wymagania sprzętowe: PC 386 25MHz, 2MB RAM, VGA

Screeny:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=172

Zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=OZbsdCdaRms

Opis:
Kultowa platformówka, która największą popularność zdobyła wśród użytkowników komputerów Amiga. Wcielasz się w rolę Superżaby, która pokonując kilkanaście krain musi dopaść i zniszczyć wstrętną wiedźmę.

Dawno, dawno temu, w bliżej niesprecyzowanym Zaczarowanym Królestwie, żył sobie dobrotliwy książę, jego dziewucha i pewna, wstrętna wiedźma. Tej ostatniej nie podobał się panujący mezalians, dlatego postanowiła porwać przyszłą królową, a niesfornego władcę, który z uporem maniaka odrzucał jej awanse, zamienić w żabę. I sczezłby pewnie książę na jakimś zapomnianym bajorze, gdyby nie mały wypadek. W wijącym się nieopodal strumyku znalazł bowiem magiczny eliksir, po skosztowaniu którego zdecydowanie urosła mu klatka, ponadto poczuł w sobie nieokiełznane moce. Nie namyślając się długo, książę wyruszył na spotkanie przeznaczenia, postanawiając raz na zawsze skończyć z wiedźmą. Czy mu się to uda, zależy już tylko od Ciebie...

Superfrog to kultowa platformówka z 1993 roku, która niesamowitą furorę zrobiła wśród użytkowników komputerów Amiga. PC-towa konwersja, wydana kilkanaście miesięcy później, nie wywołała już takiego entuzjazmu, chociaż oba programy praktycznie niczym się nie różnią, zarówno pod względem przepięknej oprawy wizualnej jak i ogólnej miodności. Zasady gry są stosunkowo proste i przejrzyste. Żeby ukończyć dany etap, należy zebrać określoną ilość monet (maksymalnie 99 sztuk) i odnaleźć wyjście. W wykonaniu zadania przeszkadzać będzie duża ilość wrogów, a także stacjonarne środki obronne, w postaci kolców. Niektóre z potworków można zabić skacząc na nie z góry, inne giną od uderzenia wystrzeliwanej przez żabę piłki. Każdy kontakt z przeciwnikiem kończy się utratą energii naszego bohatera, gdy w końcu i jej zabraknie, pożegnamy się z jednym z kilku żyć. Jak na platformówkę z prawdziwego zdarzenia przystało, skakania będzie mnóstwo, podobnie jak napotykanych po drodze skarbów i sekretnych pomieszczeń. Gra podzielona jest na sześć zróżnicowanych krain, składających się z czterech mniejszych etapów. Po ukończeniu każdego z nich, przechodzimy do ekranu z jednorękim bandytą, w którym możemy wygrać dodatkowe życie, punkty lub kody do poszczególnych plansz.

Superfrog jest jedną z najlepszych dwuwymiarowych platformówek, jakie kiedykolwiek ukazały się na komputerach PC. Bajecznie kolorowa grafika, sugestywna muzyka odpowiadająca klimatowi danej krainy i niesamowita grywalność, to trzy czynniki, które zadecydowały o jej popularności. Chociaż gra do najłatwiejszych nie należy (denerwujący jest zwłaszcza system wygrywania kodów), warto poświęcić jej trochę czasu...

Kolejna bardzo fajna platformówka z lat 90.Nie da się ukryć, że lata 90 były przełomowe i wnosiły wiele nowości w świecie gier komputerowych.
Ta gra właśnie do nich należy.Polecam!

Opis instalacji:
- Trzeba zainstalować emulator DOSBOX (dołączony w bonusie)
- Używając odpowiednich komend dos`owskich wchodzimy do katalogu z grą
- Odpalamy plik: sf.exe
- Cieszymy się grą

* Gra powinna uruchomić się z dźwiękiem bez żadnych problemów.
* Wymagana znajomość użytkowania emulatora DOSBOX

BONUS

* Emulator DOS`a: DosBox
Opis: wykonujemy standardową instalację pod Windows`em.Program działa przede wszystkim na OS`ach: XP/Vista/7 (x86 i x64)

Pomoc do korzystania z Dosboxa:
http://cvr.pl/dos-box.htm
http://porady-komputerowe.blogspot.com/2009/01/dosbox-instrukcja.html

Filmik - jak korzystać z DosBox:
http://www.youtube.com/watch?v=CYGqRIDRdTU
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-21 12:09:52 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Napisano: 16.05.2021 14:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse