Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Szybcy i wściekli: Tokio Drift - The Fast and the Furious: Tokyo Drift *2006* [BluRay] [1080p.x264] [Lektor PL]

Szybcy i wściekli: Tokio Drift - The Fast and the Furious: Tokyo Drift *2006* [BluRay] [1080p.x264] [Lektor PL] torrent
Dodał: maniek8902
27.08.2011 19:37
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 7.93 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Szybcy i wściekli: Tokio Drift - The Fast and the Furious: Tokyo Drift *2006*


INFO:

Reżyseria: Justin Lin
Scenariusz: Chris Morgan, Alfredo Botello
Gatunek: Akcja
Kraj: Niemcy, USA
Rok produkcji: 2006
Czas trwania: 104 min

OPIS:

Kontynuacja przebojów kasowych "Szybcy i wściekli". Idąc śladami swoich poprzedników, film "Szybcy i wściekli: Tokio Drift" prezentuje najnowszy rozdział w cieszącej się niezwykłą popularnością serii, która do tej pory przyniosła na całym świecie wpływy w wysokości ponad 443 milionów dolarów. Opuszczając amerykańskie ulice, udajemy się do postmodernistycznego Tokio, gdzie puls bije szybciej, a zawrotne wyścigi przyprawiają o zawrót głowy i przyspieszone bicie serca. "Szybcy i wściekli: Tokio Drift" to historia Seana Boswella, który zawsze był outsiderem. Ten typ samotnika, wyobcowanego zarówno w domu rodzinnym, jak i poza nim, odnajduje związek z obojętnym mu otaczającym światem jedynie poprzez nielegalne wyścigi samochodów, które dodatkowo nie przysporzyły mu popularności wśród lokalnych przedstawicieli władzy. Po jednej z kolejnych kraks, chcąc uniknąć kary więzienia, Sean zostaje oddelegowany z kraju, wysłany do Tokio, gdzie przychodzi mu dzielić niewielkie mieszkanie w zapuszczonej dzielnicy miasta z pracującym dla wojska, szorstkim ojcem.

OBSADA:

Lucas Black - Shaun Boswell
Bow Wow - Twinkie
Brian Tee - D.K.
Nikki Griffin - Cindy
Sung Kang - Han
Jason Tobin - Earl
Nathalie Kelley - Neela
Zachery Ty Bryan - Clay
Keiko Kitagawa - Reiko
Ashika Gogna - Cheerleaderka

DANE TECHNICZNE:

Format : Matroska at 10,9 Mb/s
Length : 7,93 GB for 1h 44 min. 13s 994ms
Video : MPEG-4 Visual
Aspect : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Audio : AAC
Infos : 6 kanałów, 48,0 KHz
Language : pl
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-25 22:45:36 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 09:07
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse