Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dom 2 - House 2 *1987* [DVDRip.RMVB] [Lektor PL] [Zaloga TSR]

Dom 2 - House 2 *1987* [DVDRip.RMVB] [Lektor PL] [Zaloga TSR] torrent
Dodał: trusky
13.08.2011 07:54
Kategoria: Horror

Rozmiar: 319.12 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 3
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
TYTUŁ FILMU: House II: The Second Story (Dom II - następna historia)
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Horror, Komedia
CZAS TRWANIA: 84 minuty
DATA PREMIERY: 1987-05-14 (Świat)
REŻYSERIA: Ethan Wiley
SCENARIUSZ: Ethan Wiley
WYSTĘPUJĄ: Lar Park-Lincoln, John Ratzenberger, Amy Yasbeck

OPIS:

Jesse po otrzymaniu w spadku domu, zamieszkuje w nim. Dziwnym trafem wraz ze swoim przyjacielem wpadają na dziwny pomysł - odkopać trumnę prapradziadka. Chcą tam znaleźć *skarby*, które wziął ze sobą po śmierci. Jednak po wykopaniu trumny prapradziadek dziwnym trafem odżywa. Ich życie zmienia się diametralnie, gdy dowiadują się o mocy tajemniczej kryształowej czaszki...

Po roku od ukazania się pierwszej części na ekrany weszła druga odsłona *House*. Można by powiedzieć, że jest to kompletnie inny film. Mało ma wspólnego z poprzednią częścią. Całkowitym przegięciem jest przeniesienie naszych bohaterów do czasów prehistorycznych, gdzie żyją dinozaury i inne dziwne stwory. Wszystko to możliwe jest dzięki *magicznej czaszce*, z którą można wejść do zupełnie innego świata. Nie wszystko to co tam zobaczymy jest dobrze zrobione. W większość scen widać sztuczność i marne wykonanie prehistorycznych zwierząt. Jednak to nie jedyne czasy, do których przenosi czaszka. A jakie to sami się przekonajcie.

Akcja filmu jest dość zróżnicowana. Początkowo mamy do czynienie z nudnymi scenami. Dopiero później film rozkręca się *na całego*. Nie jest to typowy horror. Więcej znajduje się tutaj elementów komediowych niż z filmu grozy. Ale muszę przyznać, że jest to dobre połączenie. W wielu sytuacjach możemy się nieźle pośmiać. Dodatkowo film jest mało straszny. Praktycznie nie ma scen na których można by się wystraszyć. Nie wiem dlaczego produkcja ta dostała miano horroru. Ciężko coś powiedzieć o gatunku. Najprostsze określenie to komedia z elementami horroru i przygody.

Bardzo dobrze dobrano muzykę. Wiadomo było, gdzie znajdują się bohaterzy i z czym mają do czynienia. Efekty specjalne były, ale w małej ilości. A ich jakość pozostawia także dużo do życzenia. Z charakteryzacją postaci było o wiele lepiej. Nie można zapomnieć o scenografii domu i innych scen. Kończąc recenzję stwierdzam, że film stoi na średnim poziomie. Nie jest czymś wybitnym, ale dobrze się go ogląda, dlatego polecam go wszystkim.

Film online : http://www.nfws.pl/house-2-lektor/842394

Dane tehniczne :
DATA RELEASU: 30.05.2009
LICZBA CD: 1
PARAMETRY: Video - 640x336, XviD ~1003 kbps; Audio - MP3 VBR ~104 kbps
INFORMACJE DODATKOWE: Lektor-PL
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-08-13 08:39:00 [Aktualizuj]
Napisano: 25.10.2021 06:50
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse