Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [Triad] Akagi [JAP][subEng]

[Triad] Akagi [JAP][subEng] torrent
Dodał: KageNyan
11.08.2011 00:59
Kategoria: Anime

Rozmiar: 4.45 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tytuł – \\\"Mahjong Legend Akagi: The Genius who Descended into the Darkness\\\" znane jako \\\"Akagi\\\"
Typ anime – seria TV
Produkcja – 05.10.2005 do 29.03.2006
Odcinki – 26, po 23 minuty
Gatunek – Drama, Gambling, Seinen
Format – .avi
Język – japoński
Napisy – angielskie
Grupa – Triad
Rozdzielczość – 640x480

User image

Japonia, koniec lat 50. W burzliwą noc mężczyzna nazwiskiem Nangou zasiada do partii mahjonga. Tkwi po uszy w długach hazardowych, a jedyną szansą jest rozgrywka przeciwko członkom lokalnej yakuzy (mafii). Jeśli wygra, jego dług zostanie anulowany. Jeśli przegra, jego życie będzie warte tyle, ile pieniądze z polisy na wypadek śmierci. A los zdecydowanie mu nie sprzyja…

Aż do chwili, kiedy w drzwiach staje przemoczony nastoletni chłopak. Nangou, kierowany niezrozumiałym dla niego samego impulsem, poręcza za niego i pozwala mu zostać. A po kilku kolejnych przegranych rundach pozwala, by jego los wziął w swoje ręce nieznajomy dzieciak, Shigeru Akagi. Akagi jest kompletnym nowicjuszem, nieznającym nawet podstawowych zasad. Ale Nangou nie ma już niczego do stracenia – za to widzi w nim „to coś” – wolę walki, determinację i brawurową odwagę na pograniczu szaleństwa. I tak rodzi się nowa legenda…

Fragment recenzji z Tanuki-Anime.
Całość dostępna tutaj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-08-11 00:59:13 [Aktualizuj]
Tagi akagi triad mahjong_akagi_legend_the_genius_who_descended_into_the_darkness
Napisano: 02.12.2021 09:57
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse