Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Limbo *2011* [ENG] [FULL]

Limbo *2011* [ENG] [FULL] torrent
Dodał: Kremators
03.08.2011 13:14
Kategoria: Zręcznościowe

Rozmiar: 70.70 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [3]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
zręcznościowe / logiczne

02 sierpnia 2011 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
02 sierpnia 2011 ( data premiery w USA )

tryb gry: single player

SCREENY: http://www.miastogier.pl/galeria,pc,7699.html

Limbo to bardzo ciekawie zrealizowana platformówka, nawiązująca do nurtu gier niezależnych pokroju Braid oraz World of Goo. Za stworzenie tytułu odpowiada małe studio PlayDead, mieszczące się w Kopenhadze. Pomysł na grę zrodził się w umyśle twórcy Arnta Jensena pod koniec 2006 roku. Produkcja była nominowana do nagród Independent Games Festival 2010 (rozdawanych w ramach imprezy Game Developers Conference).

W grze wcielamy się w małego chłopca, który wyrusza w niebezpieczną podróż, żeby uratować swoją zaginioną siostrę. Bohater przemierza niezwykle dziwne, czarno-białe krainy, które, jak wskazuje sama nazwa gry, znajdują się na skraju samego piekła. Oczywiście na naszej drodze napotykamy na wiele śmiercionośnych zagrożeń groźne potwory oraz zabójcze pułapki.

Twórcy postawili na rozbudowany model rozgrywki, operujący wieloma świeżymi pomysłami i koncepcjami znanymi z innych gier. Sednem zabawy jest więc system fizyki, który odpowiada za większość zagadek logicznych. Podczas przeprawy musimy też uważać na wiele niebezpiecznych i dobrze zamaskowanych pułapek. Niejednokrotnie trzeba działać bardzo szybko, co sprawia, że gra nie jest najłatwiejsza.

Zdecydowanie najciekawszym elementem Limbo jest niezwykle tajemniczy klimat, który twórcy uzyskali dzięki wykorzystaniu specyficznej oprawy artystycznej, operującej tylko odcieniami bieli i czarni oraz bardzo skąpym udźwiękowieniem (muzyki w grze praktycznie nie ma). To sprawia, że cała przygoda jest niezwykle intrygująca i niepokojąca, nawet mimo braku wyraźnie zarysowanych elementów fabularnych.


Wymagania sprzętowe :

* Core 2 Duo 2 GHz
* 512 MB RAM (1GB RAM - Vista/7)
* karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
* 150 MB HDD
* Windows XP/Vista/7

Instalacja :

1.WAŻNE : Wyłącz przed instalacją ANTYVIRUS
2.Zainstaluj grę z pliku LIMBO.exe
3.Graj
4.Kup Oryginał aby wspomóc producenta
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(1)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-08-12 22:36:10 [Aktualizuj]
Tagi zrecznosciowe logiczne

Podobne torrenty

konrados74
konrados74
Napisano: 2011-08-04 14:33
 
Dajcie seeda
sadek2006
sadek2006
Napisano: 2011-08-11 23:44
 
seeda plis
ciemny
ciemny
Napisano: 2011-08-27 23:11
 
Trojan, w pliku .exe, także wolę nie instalować -.-
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse