Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pirates of Black Cove (2011) SKIDROW [.iso][ENG]

Pirates of Black Cove (2011) SKIDROW [.iso][ENG] torrent
Dodał: aladyn1234
03.08.2011 00:38
Kategoria: Stare gry/ROMS

Rozmiar: 1.46 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Nitro Games ( producent )
Paradox Interactive ( wydawca )
strategiczne (RTS)

02 sierpnia 2011 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
02 sierpnia 2011 ( data premiery w USA )

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet
wymagania wiekowe: 12+

SCREENY:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=10160

Gra strategiczna pozwalająca zakosztować życia kapitana statku pirackiego.

Pirates of Black Cove to należąca do gatunku RTS produkcja, w której gracze obejmują dowództwo nad załogą złożoną z piratów. Za produkcję odpowiada fiński zespół Nitro Games, czyli autorzy East India Company oraz Commander: Conquest of the America. Twórcy postawili na odrobinę fantastyczne podejście do tematyki pirackiej. Dlatego w grze znajdziemy sporo elementów nadnaturalnych, takich jak klątwy czy magia Voodoo.

Zabawę zaczynamy od wybrania jednego z kilku kapitanów i skompletowania odpowiedniej załogi. Na przestrzeni trzech kampanii naszym zadaniem będzie szukanie skarbów, walka z innymi statkami, wypełnianie zadań pobocznych, jak również dbanie o posłuszeństwo naszych podwładnych poprzez zapewnianie im stałego dopływu rumu. Ostatecznym celem rozgrywki jest zjednoczenie trzech największych frakcji i stanięcie na ich czele jako Król Piratów, a następie wykorzystanie tego wszystkiego do zniszczenia tytułowych Piratów z Czarnej Zatoki.

Pirates of Black Cove należy do gatunku strategii czasu rzeczywistego. Oznacza to, że nie kontrolujemy bezpośrednio ruchów każdej postaci, a jedynie wydajemy komendy członkom naszej załogi. Gra zawiera też rozbudowane wątki ekonomiczne oraz roleplaying. Pod naszą komendę oddany zostaje nie tylko nasz własny statek. W późniejszych etapach kampanii dowodzimy całą flotą wojenną, a także zarządzamy twierdzą piracką. To tam wznosimy nowe budynki, kupujemy ulepszenia statków oraz rozwijamy umiejętności załogi. Zjednoczenie trzech frakcji wymaga dowiedzenia własnego męstwa każdej z nich, co osiągamy przez wypełnianie zlecanych przez nie zadań. Wszystkie frakcje posiadają po siedem unikalnych jednostek, które wzmocnią nasze siły jeśli zdobędziemy ich uznanie.


Wymagania sprzętowe:
Pentium IV 2 GHz,
2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7),
karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza),
4 GB HDD,
Windows XP/Vista/7


Instalacja:
1. Zamontuj obraz gry wirtualnie albo wypal na płyte
2. Zainstaluj
3. Graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-03 21:40:35 [Aktualizuj]
Napisano: 16.05.2021 14:23
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse