Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Jak ukraść Księżyc 3D - Despicable Me *2010* [1080p.] [DTS] [Napisy i Dubbing PL]

Jak ukraść Księżyc 3D - Despicable Me *2010* [1080p.] [DTS] [Napisy i Dubbing PL] torrent
Dodał: Mauzer51
30.06.2011 00:15
Kategoria: Filmy HDDVD/BluRay

Rozmiar: 36.22 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO:
Zapisany w obrazie idealny do wypalenia i puszczenia na stacjonarnym odtwarzaczu BLU - RAY
SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Opis produktu:
Tytuł: Jak ukraść księżyc (Blu-ray, 3D)
Tytuł oryginalny: Despicable Me
Wydanie: 1 Blu-ray
Kategoria: Animowane, Dla dzieci, Film 3D

OPIS FILMU:
Film twórców "Epoki lodowcowej"
Gdzieś na przedmieściach, w szczęśliwym sąsiedztwie domków z dobrze utrzymanymi ogródkami i śnieżno białymi płotkami, stoi czarny dom z martwym trawnikiem! To tu ukrywa się Gru, który wraz z armią swoich rezolutnych żółtych Minionków planuje jak opanować świat! Posiadający artylerię gotową do walki w każdej chwili, uzbrojony w pomniejszające lasery i zamrażające pistolety, Gru przygotowuje się do pokonania każdego, kto stanie mu na drodze. Niespodziewane w jego życiu pojawiają się jednak trzy małe sierotki, które zrobią wszystko, aby uczynić z niego dobrego tatę. Krzyżuje to plany Gru i zagraża jego reputacji super łotra, który miał przecież ukraść księżyc... Super zły? Wcale Nie!

Dodatki:
zwiastun kolejnego filmu animowanego ze studia Universal "HOP", 3 krótkometrażowe filmy o Minionkach ("Minionkowe Przemeblowanie", "Dzień Odprawy", "Banan", wycieczka po świecie "Jak Ukraść Księżyc", muzyczne eksperymenty, gra "Zbuduj Wyrzutnię Rakiet Dla Gru", zapowiedzi gier "Jak Ukraść Księżyc", komentarz reżyserów: Chris Renaud i Pierre Coffin oraz Minionków

OBSADA:

Marek Robaczewski
Lena Ignatiew
Ola Zaręba
Helena Englert
Jarosław Boberek
Agnieszka Kunikowska

DANE TECHNICZNE:

Format i język dźwięku:
węgierski (Dolby Digital 5.1), chorwacki (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), słoweński (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, chorwackie, polskie, rumuńskie, słoweńskie, węgierskie
Format obrazu: 16:9
Czas: 91 minut
Rok produkcji: 2010
Dystrybutor: TIM
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-16 10:51:13 [Aktualizuj]
Napisano: 13.08.2022 18:02
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse