Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Zwierzęcy Gladiatorzy - Animal Gladiators *2009* [TVRip] [XviD-Wolverine] [Lektor PL]

Zwierzęcy Gladiatorzy - Animal Gladiators *2009* [TVRip] [XviD-Wolverine] [Lektor PL] torrent
Dodał: dresiknike
23.05.2011 18:45
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 886.88 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gatunek: DOKUMENT
Rok: 2009
Czas trwania: 96 min
Język: polski lektor

Opis:

Program odsłania ciemną stronę kultury antycznej, jaką były niezwykle popularne walki gladiatorów ze zwierzętami. Podczas widowisk wykorzystywano duże zwierzęta, między innymi lwy i tygrysy. W krwawych widowiskach w Koloseum ginęły rzadkie, cenne okazy. Przyczyniło się to do drastycznego zmniejszenia populacji a nawet całkowitego wyginięcia niektórych gatunków.

Dane Techniczne:

Video: Xvid 640x352 (16:9) 25.00fps 1446kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 136kbps Lektor PL
File size : 907 MB
Duration : 1h 36mn

Screen:

http://img2.picbite.com/2011/05/04/304574cstlq.jpg
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-05-23 18:45:48 [Aktualizuj]
GoogleG
GoogleG
Napisano: 2011-05-24 11:31
 
Chcecie szybko pobierać? to ja powiem wam coś: gameburner net tam znajdziecie prawie ze wszystko i szybko pobierzesz! zero prośby o seed! dostałem info od kumpla że mają zamykać rejestracje już nie długo! więc wykorzystałem sytuację i poszedłem się zarejestrować.A więc dobra rada kto tam nie ma konta rejestrować się za free.Później będzie za późno bo będą tylko zaproszenia a wiadmomo jak je trudno zdobyć Zachęcajcie swoich kolegów i koleżanki naprawdę warto.. Sami zobaczcie śpieszcie się!
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse