Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: RTL Ski Jumping 2006 [ENG] [CD/DVD] [PAL-E]

RTL Ski Jumping 2006 [ENG] [CD/DVD] [PAL-E] torrent
Dodał: sonykaszub
07.05.2011 23:33
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 371.01 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
49Games ( producent )
RTL Interactive ( wydawca )
sportowe ( sporty zimowe )
17 listopada 2005 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
17 listopada 2005 ( Europejska data premiery ) (PAL)
tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=57332
Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=Y5D0BvOTsqE

Kolejna edycja popularnej gry sportowej. Lista nowości na rok 2006 obejmuje między innymi rozszerzone opcje treningowe, a także obecność sponsorów, z którymi można podpisywać lukratywne umowy.

Oficjalna kontynuacja gry Ski Jump Challenge 2005. Jest to oczywiście gra o charakterystyce sportowej, podejmująca tematykę cieszących się bardzo dużą popularnością w Polsce skoków narciarskich. Edycja 2006 nie wprowadza żadnych rewolucyjnych zmian do rozgrywki, oferując jednak kilka zupełnie nowych elementów, które powinny zainteresować fanów tego gatunku. Za produkcję RTL Ski Jumping 2006 ponownie odpowiedzialne jest oczywiście niemieckie studio developerskie 49Games, które oprócz kolejnych odsłon opisywanej serii wydało również takie tytuły jak Torino 2006, czy Bode Miller Alpine Skiing. Przedstawiana wersja, przygotowana z myślą o posiadaczach konsoli PlayStation 2, wypada nieco słabiej od edycji wydanej na komputery osobiste. Różnice dotyczą jednak praktycznie wyłącznie szczegółowości grafiki. Gra mimo wszystko wygląda lepiej od wersji 2005. Dodano tu też kilka nowych elementów, jak chociażby widok z wnętrza kasku skoczka.

Podobnie jak miało to miejsce w wersji 2005, możemy przystępować do mniej lub bardziej złożonych lekcji szkoleniowych, a także zająć się utworzeniem i poprowadzeniem własnej postaci. Nie zmieniono także sposobu ewolucji w karierze. Zaczynamy więc od ligi, w której znajdują się początkujący zawodnicy. W miarę odnoszenia kolejnych zwycięstw przenosimy się jednak docelowo do ligi, w której startują wyłącznie profesjonaliści. Pewnych usprawnień doczekał się między innymi moduł odpowiedzialny za przeprowadzanie treningów, potrzebnych do poznania kolejnych obiektów oraz zdobycia potrzebnego doświadczenia. Możemy teraz liczyć na bardziej wymierne efekty prowadzonych działań. Przemodelowano też zarządzanie funduszami. W edycji 2006 wprowadzono sponsorów, z którymi możemy podpisywać umowy. Pieniądze możemy więc otrzymywać z dwóch źródeł – od samych sponsorów oraz organizatorów kolejnych zawodów. Tym razem w grze zawarto 41 obiektów sportowych. Bierzemy też udzial w najsłynniejszych typach zawodów, między innymi Turnieju Czterech Skoczni.
==========================================
Format kompresji : .7z
Format obrazu: iso

Do rozpakowania należy użyć programu 7-zip.

===========================================

Na koniec dodam, że jest to wersja CD którą sam przerobiłem na DVD. Można ją nagrać zarówno na płyte CD jak i na płytę DVD. Gra została sprawdzona i działa w 100% . Również działa ona na Free McBOOT oraz na HD Loader.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-23 23:11:42 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole RTL Ski Jumping 2007 [PAL][FullDVD][Multi 2] 520.68 MB (?) (?) (?)
Gry komputerowe RTL Ski Jumping 2007 [ISO] [ENG] [1DVD] [PC] 0.98 GB (?) (?) (?)
Gry komputerowe RTL Ski Jumping 2007 [PL] 791.39 MB (?) (?) (?)
Gry Ski Jumping 2008 [240x320] [. jar] 193.26 KB (?) (?) (?)
Programy Ski Jumping 2008 [PL] [240x320] [.jar] 193.26 KB (?) (?) (?)
Napisano: 02.12.2021 17:18
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse