Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Zaginione Skarby Biblioteki Aleksandryjskiej *1996* [ mp4] [Lektor PL]

Zaginione Skarby Biblioteki Aleksandryjskiej *1996* [ mp4] [Lektor PL] torrent
Dodał: Merva
16.04.2011 21:11
Kategoria: Filmy

Rozmiar: 107.07 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tytuł: Zaginione Skarby Biblioteki Aleksandryjskiej
Rok: 1996
Gatunek: Dokumentalne
Dane Wideo: 240x320 256kbps 15fps Mpeg-4 Visual L1
Dane Audio: 64,5kbps 44100Hz Stereo AACBiblioteka Aleksandryjska to bez wątpienia najsłynniejszy księgozbiór antycznego świata. Przez lata zgromadzono tam tysiące dzieł starożytnych poetów, naukowców, filozofów. Założona została przez króla Ptolemeusza I Sotera za radą jednego z jego przyjaciół, uczonego imieniem Demetriusz. Marek Antoniusz podarował Bibliotece liczne zbiory przez wzgląd na Kleopatrę, z którą prawdopodobnie łączyła go zażyłość. Bezcenne księgi spłonęły w większości podczas pożaru, gdy do Egiptu wkroczyło wojsko Cezara. Obecnie Biblioteka jest odbudowywana.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-10 13:40:55 [Aktualizuj]
Napisano: 25.10.2021 07:00
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse