Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: CSI: NY - CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku - Sezon 1 [ 3gp] [320x240] [PL] [all4phone]

CSI: NY - CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku - Sezon 1 [ 3gp] [320x240] [PL] [all4phone] torrent
Dodał: all4phone
10.02.2011 16:48
Kategoria: Filmy

Rozmiar: 2.49 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
CSI: NY (2004) Serial TV

produkcja: Kanada, USA
gatunek: Kryminał
data premiery: 2004-09-22
reżyseria: Deran Sarafian, Emilio Estevez
scenariusz: Janet Tamaro, Andrew Lipsitz
zdjęcia: Chris Manley
muzyka: Clint Mansell
czas trwania: 45

Opis:

Gdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii, pracy dla detektywów jest naprawdę dużo. W tej wybuchowej mieszance pracuje drużyna, która posługując się bardzo nowoczesnym sprzętem, wierzy, że każdy ma jakąś ciekawą opowieść i wszystko można połączyć, nawet na tak wielką skalę jaką jest Nowy Jork. Parze detektywów: Mac'owi Taylorowi (Gary Sinise) i pracoholiczce Stelii Bonaserze (Melina Kanakaredes) potrzebne będą doświadczenie, determinacja i pomoc kompetentnego zespołu, który nie zawodzi nawet przy najcięższych sprawach, w którego skład wchodzą: detektyw Danny Messes (Carmine Giovinazzo), dr Sheldon Hawkes (Hill Harper), detektyw Don Flack (Eddie Cahill), detektyw Lindsay Monroe (Anna Belknap), koroner Sid Hammerback (Robert Joy) oraz technik laboratoryjny Adam Ross (A.J. Buckley).

Obsada:

Gary Sinise - Detektyw Mac Taylor
Melina Kanakaredes - Detektyw Stella Bonasera
Carmine Giovinazzo - Danny Messer
Vanessa Ferlito - Aiden Burn
Anna Belknap - Lindsay Monroe
Hill Harper - Dr Sheldon Hawkes
Eddie Cahill - Detektyw Don Flack


Jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych ostatnich lat, dostepny na Wasze telefony komorkowe oraz palmtopy. Serial w doskonalej rozdzielczosci 320x240 oraz profesjonalnym lektorem. TVRip z telewizji AXN.

Parametry:

Rozdzielczosc: 320x240
Rozszerzenie: .3gp
Rozmiar: Łacznie 2.26GB (jeden odcinek ok. 110MB)
Jakosc: B.dobra
Lektor: Profesjonalny
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-08-07 01:23:46 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Napisano: 20.08.2018 22:44
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse