Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem E03 - Podróże w czasie [TVRip] [XviD-jonek72] [Lektor PL]

Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem E03 - Podróże w czasie [TVRip] [XviD-jonek72] [Lektor PL] torrent
Dodał: KilKr
22.11.2010 12:48
Kategoria: TV

Rozmiar: 349.88 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem E03 - Podróże w czasie [TVRip] [XviD-jonek72] [Lektor PL]

Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami we wszechświecie? Co było przed powstaniem człowieka? Znakomity aktor Morgan Freeman podzieli się z widzami Dicovery Science swoją pasją i zabierze ich w podróż, podczas której będą mogli odpowiedzieć sobie na pytania nurtujące każdego człowieka. Opierając się na wiedzy cenionych astronomów, astrofizyków i astrobiologów, Morgan Freeman przedstawi wszechświat, który go pasjonuje i intryguje. Widzowie przekonają się, że oskarowa gwiazda to idealny przewodnik po niezgłębionym świecie największych zagadek Kosmosu. Morgan Freeman od lat jest zafascynowany Kosmosem i stara się zgłębić wiedzę na jego temat. Czy dowiemy się ile lat ma Księżyc? Jak bardzo gorące może być Słońce? Czy istnieją planety całkowicie pokryte lodem? Ile Gwiazd może pomieścić się w Galaktyce?

Teoria względności Einsteina mówi, że podróżowanie w czasie jest możliwe, ale by przenieść się trzeba osiągnąć prędkość szybszą od światła.

DANE TECHNICZNE:
Plik: 349 MB (349 MB), czas 0:44:02, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 55 %
Video: 309 MB, 982 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 640*352 (16:9), XVID = XVID Mpeg-4
Audio: 40 MB, 128 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = Lame MP3, CBR
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-11 14:17:59 [Aktualizuj]
Napisano: 06.05.2021 00:54
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse