Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Eerie [PL] [.cbr]

Eerie [PL] [.cbr] torrent
Dodał: dresiknike
10.10.2010 09:42
Kategoria: eBooki

Rozmiar: 29.12 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Autorem komiksu jest Richard Corben.


Komiksy grozy pojawiły się ponownie w USA w połowie lat sześćdziesiątych. Były to magazyny "Eerie" i "Creepy", wprowadzone w inny obieg dystrybucyjny. Zawierały one opowieści nasycone makabrą i operujące połączeniami horroru z opowieściami scieerie ence fiction i fantasy. W ślad za nimi zaczęły ukazywać się także inne historie grozy.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-11-22 23:03:18 [Aktualizuj]
Napisano: 30.11.2021 10:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse