Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Password Unlocker Studio Pack [ENG] [Cracked LnDL]

Password Unlocker Studio Pack [ENG] [Cracked LnDL] torrent
Dodał: azjatycki
07.07.2010 11:01
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 12.75 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jest ,to paczka programów ze stajni firmy Password Unlocker Studio służących do odzyskiwania zapomnianych / utraconych haseł.

--------------------

Zawartość paczki:

Outlook Express Password Unlocker v3.0.1.3:
Program który odzyska zapomniane hasła w plikach zabezpieczonych przed otwarciem utworzonych przez program Microsoft Outlook Express.

Outlook Password Unlocker v3.0.1.4:
Program który odzyska zapomniane hasła w plikach zabezpieczonych przed otwarciem utworzonych przez program Microsoft Outlook.

Internet Explorer Password Unlocker v3.0.1.4:
Program który odzyska zapomniane hasła w plikach zabezpieczonych przed otwarciem utworzonych przez program Microsoft Internet Explorer.

Word Password Unlocker v4.0.1.2:
Program który odzyska zapomniane hasła w plikach zabezpieczonych przed otwarciem utworzonych przez program Microsoft Word.

Access Password Unlocker v3.0.1.0:
Program który odzyska zapomniane hasła w plikach zabezpieczonych przed otwarciem utworzonych przez program Microsoft Access.

ZIP Password Unlocker v3.0.1.9:
Program który odzyska zapomniane hasła w plikach zabezpieczonych przed otwarciem utworzonych przez programy WinZIP/ZIP

Excel Password Unlocker v4.0.2.3:
Program który odzyska zapomniane hasła w plikach zabezpieczonych przed otwarciem utworzonych przez program Microsoft Excel.

--------------------

strona producenta: http://www.passwordunlocker.com/
system operacyjny: XP/Vista/Win7 (32-bit & 64-bit)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-12-14 21:18:03 [Aktualizuj]
Napisano: 02.10.2022 14:26
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse