Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Advanced SystemCare Pro 3.6.1.712 Retail [PL] [Regged]

Advanced SystemCare Pro 3.6.1.712 Retail [PL] [Regged] torrent
Dodał: azjatycki
04.07.2010 09:29
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 9.07 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wystarczy zainstalować - wersja zarejestrowana.

Advanced SystemCare pro 3 to narzędzie przeznaczonego do przeprowadzenia szybkiej optymalizacji systemu Windows.Aplikacja oferuje takie funkcje jak wyszukiwanie i rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi wpisami w rejestrze,naprawianie konfiguracji systemu,usuwanie komponentów szpiegowskich i reklamowych z komputera czy zwalnianie miejsca na dysku poprzez kasowanie zbędnych plików.W Advanced SystemCare Pro 3 znaleźć można ponadto moduły odpowiedzialne za zarządzanie pamięcią RAM,zainstalowanymi programami w systemie,plikami cookies,czy uruchomionymi procesami i usługami.Program oferuje również opcję wyświetlania szczegółowych informacji na temat zainstalowanych w systemie komponentów (procesor,pamięć,karta graficzna itp.).

---------------

strona producenta: http://www.iobit.com/
system operacyjny: Windows 7,Vista,XP,2000 32 & 64 bit

---------------

Multilanguage: English, Danish, German, Dutch, Hungarian, Indonesian, Italian, Serbian, Turkish, Russian, French, Brazilian Portuguese, Polish, Spanish, Korean, Czech and other languages.

---------------

Język na PL zmień w opcjach programu.
Screen po zmianie: http://zapodaj.net/afee54d4505b.jpg.html
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2010-07-04 09:29:19 [Aktualizuj]
Napisano: 27.11.2021 06:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse