Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Prince of Persia: Zapomniane Piaski - Prince Of Persia: The Forgotten Sands *2010* [PL] [CLONE-DVD] [.iso

Prince of Persia: Zapomniane Piaski - Prince Of Persia: The Forgotten Sands *2010* [PL] [CLONE-DVD] [.iso torrent
Dodał: strus
13.06.2010 21:09
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 5.53 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [9]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Ubisoft Studios ( producent )
Ubisoft ( wydawca )
Ubisoft ( dystrybutor PL )
gry akcji ( TPP ) / zręcznościowe ( przygodowa )
08 czerwca 2010 ( światowa data premiery )
11 czerwca 2010 ( data wydania w Polsce )
08 czerwca 2010 ( data premiery w USA )
tryb gry: single player nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 16+

info:http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14389

Przygodowa gra akcji, w której otrzymujemy szansę zapoznania się z przygodami Księcia Persji, mającymi miejsce pomiędzy dwoma poprzednimi częściami cyklu: Piaski Czasu oraz Dusza Wojownika.

Prince of Persia: Zapomniane Piaski to kolejna opowieść o nieustraszonym Księciu Persji. Produkcja stanowi powrót do rozwiązań znanych z trylogii: Piaski Czasu, Dusza Wojownika oraz Dwa Trony, wydawanej w latach 2003-2005. Fabularnie Zapomniane Piaski uzupełniają siedmioletnią, nieznaną lukę w historii Księcia Persji, czyli okres pomiędzy Piaskami Czasu oraz Duszą Wojownika. Dają nam zatem odpowiedź na istotne pytanie: jakie wydarzenia wpłynęły na drastyczną i mroczną przemianę księcia?

Gra rozpoczyna się tuż po wydarzeniach znanych z Piasków Czasu. W czasie wyczerpującej podróży po regionie Azad Książę Persji postanawia zatrzymać się na moment w królestwie swego brata. Nieoczekiwanie dostrzega potężną armię szturmującą centralny pałac. Nie namyślając się zbyt długo postanawia jeszcze raz skorzystać z mocy Piasków Czasu i uratować królestwo przed totalną anihilacją. Decyzja ta jest zarazem początkiem kolejnej wielkiej przygody.

Mechanika rozgrywki w dużym stopniu przypomina system znany z Piasków Czasu i Duszy Wojownika. Zabawa jest zatem podzielona na dwa główne elementy – widowiskową walkę z przeciwnikami, a także spektakularne pokonywanie lokacji zaprojektowanych przez artystów z Ubisoft. Do łask powraca tu kontrola Piasków Czasu, zapewniająca Księciu Persji pewnego rodzaju nieśmiertelność. Przed zejściem z tego świata chroni go bowiem możliwość cofnięcia czasu. W Zapomnianych Piaskach książę jest dodatkowo w stanie nadzorować siły natury i wykorzystywać je do własnych celów (np. podczas walk lub rozwiązywania zagadek środowiskowych).

Prince of Persia: Zagubione Piaski napędza silnik graficzny Anvil, który wcześniej znalazł zastosowanie m.in. w dwóch odsłonach serii Assassin’s Creed, Prince of Persia z 2008 roku oraz Shaun White Snowboarding. Warto również odnotować, że głos zwinnemu protagoniście podkłada ponownie Yuri Lowenthal (znany z dwóch pierwszych odsłon trylogii).

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB, 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7 + dodatkowo: połączenie internetowe

Instalcja:
1.Pobierz
2.Zamontuj obraz w DaemonTools
3.Zainstaluj gre
4.CZEKAJ NA CRACKA!!!!!!!!!!!!!!


WAZNE!!!!!!!!!!!! CZEKAMY NA CRACKA
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-12 15:08:34 [Aktualizuj]
rond3l
rond3l
Napisano: 2010-06-15 15:37
 
I co wszystko śmiga?;]
Atamia
Atamia
Napisano: 2010-06-15 16:24
 
Ciekawe kiedy CRACK wyjdzie. No ale ściągnę :)
Atamia
Atamia
Napisano: 2010-06-16 10:54
 
Nie wykryło mi żadnego wirusa, ale niech jeszcze ktoś inny sprawdzi i potwierdzi.
lemau
lemau
Napisano: 2010-06-18 11:58
 
po pierwsze niema tu żadnego obrazu gry tylko jest folder do instalowania. po 2 produkt trzeba zarejestrować własnym kluczem. nie polecam tego ściągać
emptrem
emptrem
Napisano: 2010-06-22 07:27
 
@lemau - od razu widać, że znasz się na rzeczy, nie ma co. Nie będzie rejestracji jak wyjdzie crack, a póki go nie ma to przestań wypisywać głupoty i czekaj cierpliwie !
panadol324
panadol324
Napisano: 2010-06-28 16:35
 
Crack jest ale niejest kompletny , po 40 % gry niemozna otworzyc wiekszosci drzwi trzeba jeszcze troche poczekac
blazej32
blazej32
Napisano: 2010-07-03 13:34
 
gra na cracku skidrowa konczy sie w obserwatorium brakuje jednej dzwigni bez ktorej nie da sie przejsc
Lopiek
Lopiek
Napisano: 2010-12-15 15:06
 
slaby seed...
halinkagalica
halinkagalica
Napisano: 2012-05-01 19:36
 
Wszystko działa polecam fajna gierka ;)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse