Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: KS-Soft Advanced Host Monitor v.8.60 Enterprise [ENG] [Keymaker ZWT] [by azjatycki]

KS-Soft Advanced Host Monitor v.8.60 Enterprise [ENG] [Keymaker ZWT] [by azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
27.05.2010 20:30
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 15.50 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Bardzo rozbudowany program służący do kompleksowego monitoringu ruchu sieciowego. Program pozwala na całkowite zautomatyzowanie pracy podczas sprawdzania stanu serwerów i komputerów klienckich oraz sporządzania kompleksowych raportów. Program pozwala na predefiniowanie akcji które mają zostać podjęte gdy wyniki analizy będą wykazywały odchylenia od zakładanych rezultatów. Program posiada 36 wbudowanych modułów testujących co pozwala na kompleksowy audyt sieci od podstawowych usług TCP/IP przez weryfikacje URL, aż po sprawdzanie integralności danych.

-----------------

strona producenta: http://www.torchsoft.com/
system operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/Seven

-----------------

PS.
W keymakerze przestaw na [ Host Monitor ]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2010-05-27 20:30:55 [Aktualizuj]
Napisano: 22.01.2022 07:27
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse