Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: AVS Video Editor v.4.2.1.182 [ENG] [Full]

AVS Video Editor v.4.2.1.182 [ENG] [Full] torrent
Dodał: azjatycki
20.05.2010 21:48
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 77.57 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Najnowszy AVS Video Editor ,to program stworzony przez firmę Online Media Technologies, służący głównie do edycji domowego wideo.

Program posiadający nie tylko możliwości edycji wideo, ale także zgrywanie filmów i zdjęć z kamer i aparatów cyfrowych.Aplikacja posiada w swojej bazie niemal 300 filtrów i efektów, które można dowolnie nakładać i mieszać ze sobą. Najnowszy, wyposażony w język polski program AVS Video Editor, którego darmowy download można przeprowadzić poprzez nasz serwis, posiada ciekawe rozwiązanie służące do edycji klipów i filmów. Najciekawszy z nich to tak zwana linia czasu, w obrazowy sposób wyświetlająca wszystkie klatki filmu, dając tym samym możliwość szybkiej ich edycji. Aplikacja bezproblemowo pozwala na edycję takich formatów jak MPEG, AVI, WMW i wiele innych. AVS Video Editor umożliwia dodawanie do filmów własnych ścieżek dźwiękowych. Pozwala również tworzyć i nagrywać płyty DVD z możliwością dodawania interaktywnego menu. W najnowszej wersji projektanci dali użytkownikowi wiele dodatkowych narzędzi, takich jak możliwość dodania ciekawych efektów do obrazu oraz dźwięku poprzez naciśnięcie tylko kilku klawiszy. Możemy także edytować wszystkie właściwości kolorów oraz dowolnie manipulować czasem odtwarzania filmu. Wszystkie te opcje pozwolą na stworzenie niezwykłych produkcji filmowych.

Wsparcie dla: AVI (DivX, Xvid, etc.), MP4 (Sony PSP i Apple iPod), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, MPG, DAT, MJPEG, Real Video (RM, RMV).

----------------

strona producenta: http://www.avs4you.com/
system operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, Seven

----------------

screen: http://zapodaj.net/775afc441800.jpg.html
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-07-10 17:26:46 [Aktualizuj]
Napisano: 27.01.2022 19:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse