Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Metoda Callana - Callan Method - Stage 1-11 [.pdf .mp3]

Metoda Callana - Callan Method - Stage 1-11 [.pdf .mp3] torrent
Dodał: Bohomazy
14.05.2010 19:36
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 882.80 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Metoda Callana opracowana została przez Robina Callana na początku lat sześćdziesiątych w Wielkiej Brytanii. Zdobyła ona sobie wielu zwolenników zarówno w Polsce jak i innych krajach świata.

Pozwala na osiągnięcie poziomu Cambridge First Certificate cztery razy szybciej niż inne metody nauki języka angielskiego. Tak szybkie efekty możliwe są poprzez wykorzystanie naturalnego procesu przyswajania języka. Imituje ona proces, który ma miejsce w trakcie uczenia się języka ojczystego.

W pierwszej kolejności słuchacze poznają nowe zwroty i słownictwo ze słuchu. Następnie, kiedy nauczą się już rozpoznawać je w różnorodnych kontekstach, poprzez wielokrotne powtórzenia, studenci opanowują wymowę. Dopiero, gdy słuchacz jest w stanie świadomie i poprawnie posługiwać się określonym zwrotem wprowadzona zostaje pisownia.

Materiały do nauki metodą Callana.
Stage 1 do 11
Książki w pdf i nagrania w mp3.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-11-28 19:34:58 [Aktualizuj]


KUKURY
KUKURY
Napisano: 2022-11-26 19:42
 
Helo,
Probuje sciagnac plik z metoda callana ale nic nie drgnie. czy ktos moze pomoc?
Dziekuje kuk
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse