Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Agatha Christie - Pajęczyna [Audiobook PL] [mp3@32]

Agatha Christie - Pajęczyna [Audiobook PL] [mp3@32] torrent
Dodał: zgr_chomik64
08.05.2010 06:37
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 56.42 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image
Autor: Agatha Christie (pseud. Westmacott Mary)
Tytuł oryginalny: Spiders Web
Język: oryginalny angielski
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: thriller/sensacja/kryminał
Czas trwania: 04h 04m 30s
Forma: powieść
Rozmiar: 56,4 MB
Dodałem Format: [Doc][PL]

CZYTA: Leszek Filipowicz

OPIS:

Klarysa Hailsham Brown, żona angielskiego dyplomaty mieszkająca w wiejskiej rezydencji na uboczu, ma ogromną skłonność do wszelakich żartów i figli, a czyni je tak przemyślnie, że wszyscy są skłonni w nie wierzyć. Tylko kiedy zaczyna mówić prawdę brzmi na tyle mało wiarygodnie, że mało kto uznaje to za prawdę. Czyż jednak mogła przewidzieć, że pewnego wieczoru prawda okaże się na tyle niezwykła, iż jej samej trudno będzie w nią uwierzyć? Oto bowiem gdy jej mąż odjeżdża, aby przywieźć w najgłębszej tajemnicy ministra i zagranicznego gościa, których rozmowa ma się odbyć w dyskretnej atmosferze rezydencji, natyka się w salonie na trupa, i to co gorsza zamordowanego! Musi zatem poprosić trzech przyjaciół o pomoc w zainscenizowaniu skomplikowanego planu, od którego powodzenia zależeć będą losy jej, kariery jej męża, i przybranej córki, która jest mocno zamieszana w tę sprawę. Nieoczekiwanie jednak sprawy się komplikują.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-10-20 04:38:34 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 12:58
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse