Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Gwiezdny Pył - Stardust *2007* [PAL] [DVD5] [Lektor PL]

Gwiezdny Pył - Stardust *2007* [PAL] [DVD5] [Lektor PL] torrent
Dodał: strus
20.01.2010 12:53
Kategoria: Filmy DVD

Rozmiar: 4.20 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gwiezdny pył (Stardust)

ocena na FilmWeb: 8/10

produkcja: USA, Wielka Brytania;
gatunek: Fantasy, Przygodowy;
data premiery: 2007-10-12 (Polska), 2007-08-09 (Świat);
czas trwania: 130min;

reżyseria: Matthew Vaughn;
scenariusz: Jane Goldman, Matthew Vaughn;
zdjęcia: Ben Davis;
muzyka: Ilan Eshkeri.O filmie:
Nie od dziś wiadomo, że człowieka najbardziej kusi to, co jest zakazane - tak też jest w przypadku młodego Dunstana. Gorąco pragnie on dowiedzieć się, co znajduje się po drugiej stronie tajemniczego muru, którego od niepamiętnych czasów strzeże stary strażnik. Pewnej nocy udaje mu się go wreszcie przechytrzyć i dotrzeć do magicznego królestwa. Tam poznaje piękną księżniczkę więzioną przez czarownicę. Una od razu podbija serce młodzieńca. Później wraca on spokojnie do swego domu, mając nadzieję, że jego przygoda jak najszybciej odejdzie w zapomnienie. Jednak po dziewięciu miesiącach do drzwi Dunstana puka stary strażnik i wręcza mu koszyk z efektem spotkania z Uną: w środku znajduje się niemowlę imieniem Tristan. Któż wówczas może wiedzieć, że i jego los jest już nierozerwalnie związany z ową niedostępną dla zwykłych śmiertelników krainą...
źródło: FilmWeb.PLDane techniczne:
Źródłem "wstawki" jest oryginalna płyta VideoDVD-9. Po wycięciu menu, dodatków i pozostawieniu wyłącznie dźwięku z polskim lektorem, objętość materiału zmalała i jest możliwa do zapisania na standardowej płycie DVD 4,7GB. Jakość obrazu i dźwięku jest zapisana 1:1 względem oryginału (100% wierności z oryginałem).


Video Bitrate: 10080 kb/s VBR;
Video System: PAL;
Video Size: 720 x 576;

Audio: 48000Hz, 192kb/s, stereo(2/0), Lektor-PL

Menu: brak
Subtitle: brak
Auto Play: tak
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-08-03 20:42:04 [Aktualizuj]
Napisano: 17.05.2021 03:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse