Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Office Password Unlocker v.4.0 [ENG] [Crack]

Office Password Unlocker v.4.0 [ENG] [Crack] torrent
Dodał: azjatycki
18.01.2010 01:03
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 3.00 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Office Password Unlocker pomoże użytkownikom w odzyskiwaniu zagubionych haseł do dokumentów stworzonych przy użyciu oprogramowania Office.

Office Password Unlocker umożliwia na obejście dwóch rodzajów zabezpieczeń: chroniących przed otwarciem oraz edycją dokumentu. Co więcej, aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze: użytkownik musi jedynie wybrać odpowiedni plik, a następnie kliknąć przycisk OK. Dodatkowo, dla zapewniania jak największej skuteczności, Office Password Unlocker korzysta z aż trzech sposobów odzyskiwania hasła.

Office Password Unlocker to aplikacja, która znajdzie swe zastosowanie wśród użytkowników posiadających dużą ilość dokumentów chronionych hasłem.

------------

strona producenta: http://www.passwordunlocker.com/
system operacyjny: Windows 2000/NT/XP/2003/Vista/Windows 7

Aktywacja:
- kopiujemy cracka do głównego folderu z programem - zatwierdzamy zmiany
- uruchamiamy program - dalej jest w wersji "Trial"
- klikamy na zakładkę Help -> Register i w pole "Registration Code" wpisujemy np. swoje imię
- klikamy "OK" i jeszcze raz "OK" - mamy już wersję full
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-11-10 21:22:03 [Aktualizuj]
Napisano: 02.10.2022 15:27
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse