Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: WinRAR v.3.91 Final 32bit & 64bit [PL] [rarreg.key]

WinRAR v.3.91 Final 32bit & 64bit [PL] [rarreg.key] torrent
Dodał: azjatycki
12.01.2010 16:23
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 2.87 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1482

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Oficjalna polska lokalizacja - Wersja finalna - Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit

Wszechstronny program do kompresji, dekompresji, zarządzania i naprawy archiwów w formacie RAR. Ponadto aplikacja obsługuje wiele innych plików, jak chociażby ZIP, ARJ, CAB, LZH, TAR, GZ, TAR.GZ, BZ2, TAR.BZ2, ACE, UUE, JAR czy obrazy płyt CD w standardzie ISO. Aplikacja integruje się z systemowym Eksploratorem, dzięki czemu można z poziomu menu kontekstowego wykonywać najpopularniejsze operacje.

Dzięki rozbudowanym funkcjom można planować archiwizację wybranych katalogów, korzystać z przyjaznych kreatorów lub testować skompresowane zbiory. Funkcje przeszukiwania dysków są pomocne a w dodatku działają bardzo szybko. W programie dostępny jest benchmark komputera, który może posłużyć do porównywania osiągów procesora lub całego peceta. Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z dobrodziejstw linii poleceń.

------------------

strona producenta: http://rarlabs.com/
system operacyjny: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7

------------------

aktywacja:
po zainstalowaniu programu przekopiujcie plik [rarreg.key] do głównego folderu z programem

screen po aktywacji: http://tnij.org/fiac
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-10-31 23:39:03 [Aktualizuj]
stefeks
stefeks
Napisano: 2010-01-16 09:10
 
zawiera virus niestety....
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse