Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Need for Speed Undercover PC[iso] [PL] [1DVD]

Need for Speed Undercover PC[iso] [PL] [1DVD] torrent
Dodał: nuta88
06.01.2010 14:44
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 4.87 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [4]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: EA Games
wydawca: Electronic Arts Inc.

kategoria: wyścigi / samochodowe

Data Premiery:
Świat: 18 listopada 2008
Polska: 21 listopada 2008

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: 12+

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 5.5 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6733

Need for Speed: Undercover to dwunasta odsłona serii gier wyścigowych od Electronic Arts. Produkcja przygotowana przez kanadyjski oddział firmy zrywa z ideą legalnych, torowych wyścigów, którymi uraczono klientów w ProStreet i przenosi fanów szybkiej jazdy z powrotem do podziemia. Opisywany produkt jest pierwszą z odsłon cyklu, która ukazała się nie tylko na komputerach osobistych i konsolach, ale również na telefonach komórkowych iPhone.

Zamiast wrzucać graczy od razu w wir zmagań o tytuł króla ulicznych wyścigów, deweloperzy położyli szczególny nacisk na fabułę, mającą za zadanie wprowadzić odbiorców w świat kierowców, którzy zmagając się w zawodach typu Drift czy Drag, codziennie balansują na granicy prawa. Historię w Undercover opowiedziano przy użyciu przerywników filmowych z udziałem prawdziwych aktorów. Wśród osób przewijających się na ekranie wystąpiła m.in. piosenkarka Christina Milian, która wcieliła się w postać pięknej Carmen.

Programiści z Vancouver zadbali też o dostarczenie graczom odpowiedniej liczby aut znanych marek, przeznaczonych do jazdy z zabójczą prędkością i podatnych na tuning – zarówno optyczny, jak i mechaniczny. Need for Speed: Undercover tradycyjnie oferuje również ulepszoną oprawę graficzną oraz bogatą ścieżkę dżwiękową, stworzoną przy udziale artystów z całego świata.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(1) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-10 08:05:50 [Aktualizuj]
kwintolp21
kwintolp21
Napisano: 2010-01-22 18:59
 
Kolega zapomniał dodać, że potrzebna jest specjalna płyta DVD gdyż zwyczajne mają pojemność 4,7 i ani nero ani alcohol 120 nie chce zapisac tego obrazu na zwykłej płycie DVD (TDK Stracht protection 4,5zł) Polecam zainstalować jako dysk wirtualny demonem i korzystać pozdrawiam
iczkok
iczkok
Napisano: 2010-03-29 09:56
 
ale czemu nie można pobraci
krystiano94
krystiano94
Napisano: 2010-05-13 21:19
 
W życiu nie widziałem bardziej zwalonego Need For Speed'a
budostal
budostal
Napisano: 2011-02-16 13:56
 
chodzi to wogóle
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse