Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Championship Manager 2010 [ENG] [Full Rip-TPTB]

Championship Manager 2010 [ENG] [Full Rip-TPTB] torrent
Dodał: strus
15.09.2009 12:20
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 488.00 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Beautiful Game Studios ( producent )
SCi / Eidos ( wydawca )
sportowe ( manager piłkarski )

11 września 2009 ( światowa data premiery )
18 września 2009 ( data wydania w Polsce )

tryb gry: single player
nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Wymagania sprzętowe: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=152408

Kolejna odsłona popularnej serii piłkarskich menagerów zapoczątkowanej w 1992 roku. Nasze zadanie polega tu na odpowiednim zarządzaniu wybraną drużyną piłkarską i prowadzeniu jej przez kolejne szczeble kariery.

Championship Manager 2010 to menadżer piłkarski od firmy Beautiful Game Studios, która począwszy od Championship Manager 5 odpowiedzialna jest za opracowywanie kolejnych wydań gry.

Nasze zadanie polega tu na odpowiednim zarządzaniu wybraną drużyną piłkarską i prowadzeniu jej przez kolejne szczeble krajowych i międzynarodowych rozgrywek. Musimy zająć się planowaniem treningów, ustalaniem składów i taktyk na mecze oraz pozyskiwaniem nowych zawodników. Tradycyjnie w podejmowaniu słusznych decyzji konieczne jest śledzenie wielu tabel zawierających różne statystyki.

Championship Manager 2010 został poddany licznym wizualnym ulepszeniom. Mowa tu nie tylko o nowym, atrakcyjnym wyglądzie tabel, menu czy statystyk, ale także premierowym meczowym silniku graficznym. Teraz wszystkie spotkania rozgrywane są w pełnym 3D, a animacje biorących w nich udział piłkarzy realistyczne i szczegółowe. Specjalnie na potrzeby produktu nagranych zostało ponad pięćset różnych sekwencji z wykorzystaniem techniki motion-capture. W dodatku boisko możemy oglądać pod siedmioma kątami nachylenia kamery.

W Championship Manager 10 wprowadzono również dwa nowe elementy, których nie było w poprzednich częściach cyklu. Pierwszym z nich jest edytor stałych fragmentów gry. Możemy dzięki niemu dokładnie zaplanować sposób wykonania rzutów wolnych i rożnych przez graczy naszego zespołu. Ustalamy kolejno zawodników wbiegających w pole karne, zamykających akcje, przebieg podań oraz gracza, który w decydującym momencie ma oddać strzał na bramkę przeciwnika. Wykonanie naszych pomysłów możemy oglądnąć korzystając z trybu 3D, tego samego, co podczas spotkań.

Drugą innowacją jest rozbudowa i tworzenie sieci poszukiwaczy talentów do naszej drużyny. Na specjalnej mapie świata wybieramy kraj, a następnie decydujemy jak dużo pieniędzy przeznaczyć na poszukiwania obiecujących piłkarzy w tym rejonie świata. Im większe kwoty tym bardziej szczegółowe informacje dotyczące piłkarzy otrzymujemy. Aby jednak dostać pełen obraz możliwości potencjalnej przyszłej gwiazdy należy obserwować ją przez kilka miesięcy.

Autorzy udoskonalili również moduł przesyłania wiadomości do użytkownika. Gracz może filtrować otrzymywane informacje i wybierać tylko te, które wydają mu się istotne z punktu widzenia menadżera drużyny. Do jego dyspozycji oddano też narzędzie analityczne ProZone, dzięki któremu może monitorować postępy swoich zawodników po każdym rozegranym meczu i rozpracowywać taktyki innych zespołów.

Install Notes:

1. Extract with 7zip or equivalent!.

2. run " SetupCHAMP2o1o.exe " and play game from desktop!.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-14 13:07:56 [Aktualizuj]
muzyk001
muzyk001
Napisano: 2009-09-17 21:44
 
wywala mnie z gry, juz 4 razy sciagnelem kazda wersja wiecej zajmowala i w kazdej mnie wywala w polowie sierpnia :/ ma ktos na to jakis sposob ?
http://www.swiat-reklam.net/pages/ptp.php?refid=muzyk001
Danielson
Danielson
Napisano: 2009-09-20 13:41
 
w necie pisza że to błąd Cracka...trzeba czekać na jakiegoś fixa ;(
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse