Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: WinRAR 3.90 x86 and x64 +Themes [PL] [Full]

WinRAR 3.90 x86 and x64 +Themes [PL] [Full] torrent
Dodał: remek002
03.09.2009 13:33
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 6.43 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Screen: http://i25.tinypic.com/2u89ctk.jpg

Bardzo popularny program do kompresji danych, który tworzy archiwa z rozszerzeniem .rar. Dodatkowo WinRAR może rozpakować inne rodzaje archiwów, między innymi popularne pliki .zip. Bez problemu także radzi sobie z tworzeniem archiwów .zip. Program oferuje graficzne środowisko pracy, obsługuje technologię drag and drop (przeciągnij i upuść), może tworzyć archiwa zabezpieczone hasłem itd...
Jest to nieoficjalna wersja PL odraz z kluczem czyli pełna wersja... Instalujesz i cieszysz się pełną wersją (bez żadnych patch-y, crack-ów czy keygen-ów). Dodane jest parę motywów. Wersja x86 ma odblokowaną możliwość dodawania i usuwania w zablokowanych archiwach. Nie wiem czy działa wersja 64 bitowa , bo nie miałem na czym sprawdzić...
Nie mogę pisać komentarzy;)

..:: RmK-FreE ::..
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-08-17 16:42:55 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 17:30
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse