Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Piętro wyżej *1937* [PL] [DVBRip]

Piętro wyżej *1937* [PL] [DVBRip] torrent
Dodał: Lucky.luke
31.07.2009 23:11
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 697.06 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Film fabularny, komedia
Produkcja: Polska
Premiera: 1937.02.18
Reżyseria: Leon Trystan
Scenariusz: Emanuel Schlechter, Ludwik Starski, Eugeniusz Bodo
Zdjęcia: Seweryn Steinwurzel
Scenografia: Jacek Rotmil, Stefan Norris
Muzyka: Henryk Wars
-------------------------------------------------------------------------------
Opis:
Najlepsza chyba polska komedia dwudziestolecia międzywojennego z rewelacyjną kreacją Eugeniusza Bodo i Józefa Orwida, a także z udziałem znakomitych: Czesława Skoniecznego, Stanisława Wolińskiego i Ludwika Sempolińskiego. Z filmu tego pochodzą dwie do dziś niezwykle popularne piosenki: "Seksapil" i " Umówiłem się z nią na dziewiątą".
-------------------------------------------------------------------------------
Obsada:
Eugeniusz Bodo (Henryk Pączek, spiker radiowy), Józef Orwid (Hipolit Pączek, właściciel kamienicy), Helena Grossówna (Lodzia, bratanica Hipolita Pączka), Ludwik Sempoliński (Kulka Kulkiewicz, złoty młodzieniec), Stanisław Woliński (Protazy, służący Hipolita Pączka), Czesław Skonieczny (Damazy, służący Henryka Pączka), Feliks Chmurkowski (Stefan Bonecki, ojciec Alicji), Alina Żeliska (Alicja, koleżanka Lodzi), Julian Krzewiński (dyrektor Polskiego Radia), Stefan Laskowski, Wincenty Łoskot, Mieczysław Bil-Bilażewski (konferansjer na balu maskowym; nie występuje w czołówce), Aleksander Suchcicki (pracownik radia; nie występuje w czołówce)
-------------------------------------------------------------------------------
Video:
Codec: XviD
Resolution: 512x384
Bitrate: 1020 kb/s
Frame Rate: 25.000
Audio:
Codec: 0x0055(MP3) MPEG-1 Layer 3
Bitrate: 116 kb/s (58/ch, stereo)
Frequency Sample: 48000 Hz
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-02-25 09:48:46 [Aktualizuj]
Napisano: 09.08.2022 04:30
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse