Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Real Racing [ENG] [iPhone/iPod Touch] [.ipa]

Real Racing [ENG] [iPhone/iPod Touch] [.ipa] torrent
Dodał: Anonimowy
17.07.2009 18:54
Kategoria: Gry

Rozmiar: 58.51 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plikPremiera: Jun 06, 2009
Wydawca: ndWare Pty Ltd
version: 1.01
--------------------------------------------------------------------------------
New features:

3 different AI collision levels
Smoother wheel and vehicle control
Accellerometer calibration
km/H display
Screen and audio preferences now saved
Flight control sponsorship added to some unbranded vehicles
Dynamic environment shadows added to all vehicles on screen
+ some power saving features and bug fixes
--------------------------------------------------------------------------------


W Real Racing twórcy szczególny nacisk położono na realizm rozgrywki. Starano się, by każdy samochód prowadził się inaczej a różnice pomiędzy 3 klasami (hatchback, sedan i muscle) były wyrażnie odczuwalne. Nie zaniedbano również grafiki - wystarczy obejrzeć zamieszczony poniżej trailer - trójwymiarowe modele pojazdów wyglądają świetnie, zaś tory, po których przyjdzie się nam ścigać są bardzo zróżnicowane. Ciekawostą jest też zaimplementowany widok z wnętrza - wygląda to naprawdę dobrze. Poza tym dość wiernie oddano uczucie prędkości - a to wszystko za sprawą nadzwyczaj płynej animacji.

Wracając do samej rozgrywki - głównym trybem w grze jest oczywiście Kariera, na którą składa się 9 imprez, w każdej zaś czeka na nas kilka wyścigów, po których ukończeniu będziemy odblokowywali następne pojazdy i tryby gry. Dość interesująco rozwiązano kwestię sterowania, domyślnie program sam dozuje gaz, naszym zadaniem jest tylko skręcanie i hamowanie. Dzięki temu gracz ma bardziej skupić się na samym wyścigu i czerpać przy tym większą przyjemność z jazdy. Jak będzie, zobaczymy.

Poza tym w grze wykorzystano kilka innowacyjych rozwiązań mających zbliżyć do siebie społeczność graczy Real Racing. Po pierwsze wszystkie powtórki możemy automatycznie umieszczać w serwisie YouTube - będzie się można więc pochwalić przed kolegami "jak to pięknie ściąłem ten ostatni zakręt tuż przed metą". Po drugie wprowadzono tryb internetowej ligi, w której możemy rywalizować z innymi graczami przez internet. Statystyki naszych zwycięstw i porażek będą na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu będzie można uniknąć sytuacji, gdy stawiając swoje pierwsze kroki w grze dostaniemy się na serwer wraz z kilkoma profesjonalnymi graczami.

Na koniec zacytujemy dość górnolotne stwierdzenie szefa Firemint Roberta Murraya: "Were aiming for the best-looking, best-feeling racing game on iPhone." Wygląda na to, żę ten człowiek nie rzuca słów na wiatr...

gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=8--2Z9Z1H-8

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-05-24 20:26:33 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry Gry iPhone dla najmłodszych 3+ [ENG] [iPhone/iPod Touch] [.ipa] 149.84 MB (?) (?) (?)
Gry Worms [ENG] [iPhone/iPod Touch] [.ipa] 73.80 MB (?) (?) (?)
Gry GTA: Chinatown Wars [ENG] [iPhone/iPod Touch] [.ipa] 186.68 MB (?) (?) (?)
Gry Gry iPhone - Paczka v1 [ipa] 1.88 GB (?) (?) (?)
Programy Aplikacje na Iphone pack2 [3G] [3Gs] [iPod] [ENG] 183.83 MB (?) (?) (?)
nbf
nbf
Napisano: 2009-11-01 17:09
 
na iphonesupport.pl znajdziecie kupe gier i programow na iphone bez potrzeby seeda oraz porady jak je wgrac z poziomu itunes
shr215
shr215
Napisano: 2010-09-03 14:00
 
jak wgrac gierke do ipoda ?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse