Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Worms [ENG] [iPhone/iPod Touch] [.ipa]

Worms [ENG] [iPhone/iPod Touch] [.ipa] torrent
Dodał: Anonimowy
15.07.2009 09:40
Kategoria: Gry

Rozmiar: 73.80 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plikReleased: Jul 12, 2009
Seller: Team17 Software, Limited
Latest version: 1.0

Worms jest serią gier strategicznych, w której sterujemy drużyną malutkich robaków, a naszym zadaniem jest za pomocą przeróżnych rodzajów broni zniszczyć przeciwnika. Do dyspozycji mamy pokażny arsenał, w którym oprócz zwyczajnego uzbrojenia znajdziemy również bardziej wyszukane narzędzia likwidacji wroga (super-owcę, święty granat, itp.). W App Store znależć można już sporo gier bazujących na Wormsach, ale żadna z nich nie mogła dorównać oryginałowi.

Gracze korzystający ze sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka już od dawna słali do Team17 prośby o stworzenie iPhoneowej wersji ich najsłynniejszego tytułu. Twórcy oryginalnych Wormsów nie dali się długo prosić - od dzisiaj gra dostępna jest już w App Store.

iPhoneowe Wormsy posiadają wszystko, za co fani tak kochali serię. Jest wieloosobowy tryb, w którym gracze walczą przeciwko sobie (na jednym urządzeniu), jest możliwość stworzenia swojej własnej „robaczywej” drużyny, jest też całe znane z poprzednich części uzbrojenie. Gra jest kopią nagradzanej wersji z PlayStation 3, wydaje się więc, że szykuje się murowany hit. Czy Robaki rzeczywiście wróciły w pełnej chwale?

gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=PZFcf673PTQ

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-20 15:18:41 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Napisano: 08.08.2022 19:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse