Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: IDM UltraEdit 15.10.0.1017 [ENG] [+Serial] [Portable]

IDM UltraEdit 15.10.0.1017 [ENG] [+Serial] [Portable] torrent
Dodał: Anonimowy
12.07.2009 13:57
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 26.06 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plikProsty w obsłudze edytor mogący pracować w trybach heksadecymalnym, tekstowym i HTML z funkcją kolorowania i podkreślania składnie, posiada możliwość edycji blokowej, sortowania czy tworzenia kolumn, możliwość tworzenia makr oraz paski narzędzi które można dowolnie konfigurować i dostosowywać do własnych potrzeb.

System: Windows XP 32-bit, Windows Vista 32-bit, Windows 2000

Strona Producenta : http://www.ultraedit.com/

Producent : IDM Computer

Data opublikowania : 10.07.2009

Plik skanowany Kis-em

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-05-17 14:23:46 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 16:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse